Trimite unui prieten

Trimite

angajam montator sine pentru perdele si draperii

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

- Studii medii (minim 10 clase);
- Nu este necesara experienta in domeniu;
- Responsabilitate si seriozitate profesionala.

Descrierea jobului

Montator sine pentru perdele si draperii. Confectionarea acestora in atelier de productie propriu.Realizeaza lucrari de asamblare a componentelor pentru obtinerea unei game variate de produse, simple sau complexe, prin metode diferite, cu diferite scule si dispozitive.

Programul de lucru se desfasoara intr-o singura tura: 8 ore in intervalul:09:00-18:00(1 ora pauza de masa).

** Punctul de lucru al Firmei se afla pe str. Heliade Intre VII, nr.8, sector 2, Bucuresti.

Oferta:
Salariu competitiv
Prime de sarbatori
Masina de serviciu

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!