Trimite unui prieten

Trimite

Angajam electrician si muncitor necalificat

Descriere Locuri de munca

Firma de instalatii electrice angajam electricieni cu si fara experienta si muncitori necalificati pentru executie retele electrice, brasamente si instalatii electrice. Acceptam personal si din alte judete.

Electrician

Profil candidat:
• calificare electrician
• experienta in lucrari de retele electrice, bransamente, mentenanta, LEA, LES, JT, MT, posturi de transformare si lucrari electrice industrial si de retail constituie un avantaj
• Autorizatie ANRE constituie un avantaj
• Permis de conducere categoria B (constituie avantaj).
• disponibilitate pentru muncă pe teren;
• disponibilitate la program prelungit şi deplasări frecvente in ţară;
• capacitatea de a interpreta un proiect tehnic de executie si executia lucrarilor conform unui plan tehnic constituie un avantaj
• Necesar sa fie apt pentru lucru la inaltime si in instalatii electrice
• Persoană punctuală, serioasă, atentă la detalii, organizată;
• Persoană dornică de a invata;
• Capacitate de a lucra în echipă, dar și individual

Descrierea jobului

• lucrari de retele electrice, bransamente electrice, mentenanta, LEA, LES, JT, MT, posturi de transformare si intalatii electrice industrial si de retail
• realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat) conform proiectului tehnic
• Întinde cabluri prin tuburi fixe si flexibile ;
• Instaleaza panouri de distributie, întrerupatoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;
• Repară și recondiționeaza instalația electrică;
• Folosește scule de mâna, electrice, de măsurat.
Beneficii:
• Salariu negociabil in functie de experienta.
• Diurna (in deplasari)

CV.ul se trimite pe mail:
Informatii suplimentare la tel: 0721301219.

Doar candidatii selectionati vor fi contactati. Pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului.

*Prin transmiterea cv-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul firmei SC ENERGY SYMBOL TRANS SRL.
Informatiile din cv vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul firmei SC ENERGY SYMBOL TRANS SRL.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!