Teren Premium 700mp, dublu acces, com. Tileagd, lângă Oradea

15 190 EUR negociabil
Valabil din 5/17/2026 6:45:49 AM
Specificații
Suprafata terenului
706 m2
Front stradal
15
Numar fronturi
2
Latime drum acces
9
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate
Utilitati generale
CATV, Curent, Gaz, Telefon
Alte caracteristici
Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie
Descriere

Vand doua parcele de 700mp teren intravilan fiecare, situate în localitatea Uileacu de Cris, comuna Tileagd.

Rețeaua electrică, de gaz și Tvs-ul se află în fața terenului.
Proiect zonal pentru rețeaua de apă și canalizare.
.
Rețeaua de gaz este introdusă și trece prin fața parcelor pe ambele străzi, finalizare în august 2026!

Prețul afișat este pentru o singura parcelă!

Teren Premium 700mp, Dublu acces asfaltat, Gaz la poartă, (20 min de Oradea).
Persoană fizică, ofer spre vânzare teren intravilan cu un potențial uriaș de investiție, situat în vatra localității Uileacu de Criș, județul Bihor.
Proprietatea este ideală pentru construcția unei case unifamiliale sau chiar pentru un proiect duplex, datorită configurației sale rare.

Caracteristici și Avantaje de Top ale Terenului:

Suprafață totală: 700 mp o dimensiune optimă care oferă suficient spațiu pentru casă, curte și zonă verde.
Dublu front stradal: Terenul are acces auto și deschidere de 15m front stradal, din două străzi diferite, ambele fiind complet asfaltate. Acest lucru oferă o flexibilitate uriașă la proiectare (ex: poți avea intrarea principală pe o stradă și garajul sau zona tehnică pe cealaltă).Poziționare excelentă: Teren drept, plat, fără denivelări, gata de construcție. Nu necesită umplutură de pământ sau excavări masive.
Utilități la poartă:
Gaz introdus pe stradă (rețeaua trece direct prin fața terenului un avantaj imens pentru încălzire ieftină).
Curent electric și tvs la poartă.
Localizare strategică:
Uileacu de Criș se află pe axa DN1 (E60) Oradea - Aleșd Drumul până în Oradea durează doar 20-25 de minute pe asfalt impecabil, fiind o zonă satelit din ce în ce mai căutată de cei care lucrează în oraș, dar vor liniște și aer curat .
Situație juridică clară:
Proprietar în acte, extras de Carte Funciară (CF) liber de sarcini, impozite achitate la zi. Actele sunt pregătite pentru vânzare imediată la notar.
Pentru detalii suplimentare și vizionare la fața locului, sunați la telefon .

ID anunț: 1670837715

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.