Vanzari imobiliare Satu Mare • Anunturi gratuite

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

PRET NEGOCIABIL - PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea
1
6

PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea, aproape de Scoala Octavian Goga, Biserica Ortodoxă, farmacii, magazine, viitorul centru comercial UNIO, statie de autobus si cabinetele Dr Coica. Apartamentul are suprafata construita de 136 mp, suprafata utila 91,81 mp, este situat la ...

1033 EUR/m2 | 92 m2

Carpati%252b2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
14
2

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu doua camere, 53 mp, zona semicentrala
5
1

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, modern, aflat în zona semicentrală , 53mp– o alegere excelentă pentru locuit sau investiție. Compartimentare eficientă: living, dormitor, bucătărie, baie și un balcon generos Suprafață optimă, finisaje de calitate superioară ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17
10
4

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17

Apartamentul se afla la etajul 7 din 8 al unui bloc construit in 2014 din caramida,este izolat termic si foarte bine pozitionat. Are dimensiunea unui apartament cu 3-4 camere. Compartimentare: hol intrare, living open space, spatiu de servit masa, bucatarie, dormitor, baie, camara, dressing, balcon ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
13
2

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 3 camere
10
2

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament 3 camere și cămară, parter, finisat, izolat interior (dormitoare, tavan, șapă) cu Isoflect și exterior, suprafața totală 93,13 mp, 76,54 mp utili, două băi, situat în Satu Mare str. Petre Ispirescu nr. 6, zonă liniștită, stradă recent reabilitată. Apartamentul este situat într-un ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Aurel Vlaicu, Satu Mare, Satu Mare

Garsonieră de vânzare, 36.50 mp, zona Ostrovului
7

Garsonieră de vânzare, 36.50 mp, zona Ostrovului

BLITZ vă propune spre vânzare o garsoniera confortabilă, situată pe strada Ostrovului, la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Suprafață utilă: 36,5 mp Compartimentare: Cameră spațioasă Bucătărie separată Baie Hol de intrare Balcon închis Detalii imobil: Bloc cu 3 etaje Scară recent renovată ...

1014 EUR/m2 | 37 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 93 mp, zona Semicentrală
12

Apartament 3 camere, 93 mp, zona Semicentrală

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, spațios și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 93 mp și se remarcă printr-un living luminos și primitor, o bucătărie mare, precum și spații de depozitare bine gândite, inclusiv cămară și beci. Locuința dispune de două ...

984 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
16
4

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
12

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi cu Nepi Shopping Plaza.
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi de Nepi Shopping Plaza, etajul 4 4, bloc din caramida, semidecomandat, utilat si mobilat, compartimentat astfel, bucatarie ,hol, camara, 2camere,balcon, baie cu geam, centrala termica, geamuri PVC, plasa insecte, usa metalica de siguranta, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi