Vanzari imobiliare Paulesti Prahova • Anunturi gratuite

Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PAULESTII NOI - vila 2025, P+1 , ter 490 mp la 255000 euro
20
1

PAULESTII NOI - vila 2025, P+1 , ter 490 mp la 255000 euro

PAULESTII NOI - vila constructie 2024-2025 cu teren aferent imobil  in suprafata totala de 490 mp cu deschidere de 29 ml . Casa este constructie noua din cadre beton si caramida tip Protherm, P+1 avand o suprafata desfasurata de 198 mp, amprenta la sol de 112 mp  si o suprafata construita la ...

PAULESTI, Prahova

Magnolia Village Păulești – 2cam.| Parcare + Boxă mare 21 mp
20

Apartament 2 camere mobilat | Magnolia Village Păulești | Parcare + Boxă 21 mp | Bloc 2020Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat , complet mobilat și utilat, situat în Magnolia Village – Păulești, unul dintre cele mai apreciate cartiere rezidențiale din ...

PAULESTI, Prahova

Apartament 2 camere Cartier Magnolia Village
12

Apartament 2 camere Cartier Magnolia Village

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern,complet mobilat si utilat, cu 2 camere, situat în ansamblul rezidențial Magnolia Village, în Păulești – o zonă liniștită, cu aer curat, chiar lângă pădure. Apartamentul este decomandat, cu o compartimentare eficientă, suprafață utilă 50 mp,balcon, ...

1823 EUR/m2 | 58 m2

PAULESTI, Prahova

Casa/vilă de vânzare Păulești
11
1

Casa/vilă de vânzare Păulești

Tip proprietate: Casă Tip tranzacție: Vânzare Localizare: Păulești Preț: 187.000 € Detalii generale: Suprafață utilă: 100 mp Suprafață teren: 800 mp Nr. camere: 3 Nr. băi: 2 Regim înălțime: Parter Locuri de parcare: 4 Caracteristici: Casă nouă Finisaje moderne / lux Parțial mobilată și utilată Destinație ...

1870 EUR/m2 | 100 m2

PAULESTI, Prahova

Casă Nouă P+M în Păulești, 150 mp utili, încălzire în pardoseală, TVA=0
15
2

Blitz Imobiliare vă propune spre vânzare o casă modernă P+M, situată într-un cartier rezidențial nou din Păulești, județul Prahova, pe stradă privată de 8 m lățime, într-o zonă apreciată pentru liniște, aer curat și proximitatea pădurii. Localitatea Păulești este recunoscută pentru calitatea vieții, ...

1093 EUR/m2 | 150 m2

PAULESTI, Prahova

Cel mai bun teren din Paulesti
13

Cel mai bun teren din Paulesti

Despre arhitectul Toma T. Socolescu s-ar putea scrie cărți întregi. Și s-au scris. Mai ales despre proiectele sale ce au dat sens centrului Ploieștiului.: Halele Centrale, Palatul de Justiție, Palatul Școlilor Comerciale și Catedrala. Toate în stil neoromânesc. Nici premiile nu s-au lăsat așteptate de ...

9,685 m2

PAULESTI, Prahova

Salvează căutarea