Vanzari imobiliare Iasi • Anunturi gratuite

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit
8
3

Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Alexandru ndash; Ocazie! Caracteristici principale: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 55 mp utili Etaj: 2 intr-un bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1978 (panouri prefabricate) Avantaje si Locatie: Apartament de 3 camere, ...

2242 EUR/m2 | 55 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
4

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Camera de cămin Dacia Iasi
8
1

Camera de cămin Dacia Iasi

Proprietar vând garsoniera 20 de mp in Zimbru lângă Biserica Catolica parter recent renovata cu baie bucătărie și hol generos libera mutare imediata. Preț 42 000 de euro negociabil

2100 EUR/m2 | 20 m2

Iasi, Iasi

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District
5
4

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District

Zona Bularga, langa Silk District, in spatele magazinului JUMBO, Garsoniera (camera de camin modificata), suprafata 22mp., are baie si bucatarie amenajate in camera, este la parter, se vinde mobilata si utilata, pretul de vanzare este de 31500 euro. Consilier imobiliar. Tel. .

1432 EUR/m2 | 22 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
6
2

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera de camin 10 mp,Podu Ros     MAG JAMBO
3
4

Camera de camin 10 mp,Podu Ros MAG JAMBO

AGE IMOOB TEL O731950450 Podu Ros,in spate la Magazinul JAMBO,CAMERA DE CAMIN 10 MP,ETAJ 3DIN 4 ,PEMIJLOC LIBERA, MUTARE IMEDIATA,PRET 13900 euro

1390 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

cameră de cămin 17 m  cu baie cu
4
1

cameră de cămin 17 m cu baie cu

podul Roșu în spate la magazinul jumbo , cameră de cămin 17 m, etaj intermediar liberă,, imediat preț 25000 ,

1471 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași
1

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași

c.u.m.p.argarsonieră sau cameră de cămin în Iași, achităm întrețineri, rezolvăm litigii cu băncile sau cu persoane fizice telefon 0731 950 450

1529 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
3

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin ,pasarela Bucium et4,zugravit, semimobilat ,16 ,12 mp cu hol baie cu cabina de dus ,toaleta ,str Mihail Sturza

1975 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Cameră de cămin RENOVATA,  17 mp – Bulevardul Poitiers
4

Cameră de cămin RENOVATA, 17 mp – Bulevardul Poitiers

Blitz vă propune spre vânzare o cameră de cămin situată în zona Bulevardul Poitiers, cu o suprafață de 17 mp, amplasată la parter, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința este renovată complet, beneficiind de instalație electrică și sanitară schimbate, oferind un spațiu pregătit ...