Case de vanzare Iasi • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Casă P+M cu teren generos, zonă liniștită – Holboca. Comision 0%
15
5

Vă propunem spre vânzare o casă parter + mansardă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru relaxare, la intrarea în satul Orzeni. Imobilul este amplasat pe un teren de 750 mp, cu o suprafață construită la sol de 120 mp, oferind spațiu generos atât în interior, cât și în exterior. Compartimentare: • Parter: ...

823 EUR/m2 | 170 m2

Orzeni, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Casă de vânzare
4

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Sat Șerbești , jud Iași, casa are 2 camere cu suprafața de 120 m cu tot cu anexă , teren intravilan 2264. m

333 EUR/m2 | 120 m2

Iasi, Iasi

Casa de vanzare in Hartoape(Poienita), comuna Vanatori
9
2

Casa de vanzare in Hartoape(Poienita), comuna Vanatori

49.000 Casă de vânzare sat Hărtoape, comuna Vânători, județul Iași Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau pentru relaxare departe de agitația orașului. Detalii proprietate: - Suprafață totală teren: 1215 mp - Suprafață construită: 96,5 mp Compartimentare: - ...

505 EUR/m2 | 97 m2

Hartoape, Iasi

schimb  vând
4
27

schimb vând

Vând casă cu 2 camere și verandă, cu geamuri și uși de termopan, sobă de teracotă, în suprafață de 53 mp și anexă în suprafață de 24 mp, cu fântână în curte. Teren în suprafață de 1019 mp, cu vie și pomi fructiferi pe rod. Imobilul este situat în centrul satului Hilița, aproape de biserică, școală și ...

472 EUR/m2 | 53 m2

Hilita, Iasi

Casă și teren 1400m p în Bălteni,Probota
8
6

Casă și teren 1400m p în Bălteni,Probota

Vând casă de locuit ,anexe și teren ,la stradă,în sat Bălteni,com.Probota,jud. Iași (la 28 km. de Iași),în suprafață de 1400 m p. Două căi de acces. Terenul și construcțiile sunt împrejmuite cu garduri din scândură și plasă cu fântână la poartă. Casa este conectată la energie electrica,conducta Apavital ...

21 EUR/m2 | 1,400 m2

Balteni, Iasi

Vând casă P+M (2020) cu teren 1500m , Țigănași   stradă principală
10
2

Vând casă P+M (2020) cu teren 1500m , Țigănași stradă principală

Vă propun spre vânzare o proprietate completă și rară în zonă, situată în comuna Țigănași, sat Țigănași, la strada principală, ideală pentru cei care își doresc spațiu, liniște și posibilitatea de a-și amenaja casa exact după propriul gust. Casa construcție 2020 din caramida Porotherm,placa de beton ...

713 EUR/m2 | 200 m2

Tiganasi, Iasi

Casă modernă și spațioasă, gata de mutat   6400 mp teren, terase și garaj   329.000
10

Casă modernă și spațioasă, gata de mutat 6400 mp teren, terase și garaj 329.000

Vă prezentăm o proprietate recent renovată, situată în comuna Aroneanu, sat Rediu Aldei, la doar 9 km de Podu de Fier, într-o zonă liniștită, cu aer curat și priveliște frumoasă. ________________________________________ Compartimentare Parter: living spațios cu semineu, bucătărie complet utilată, dormitor, ...

1482 EUR/m2 | 222 m2

Rediu Aldei, Iasi

Casa noua 2018 cu 2 camere, asfalt, curent, apa, Schitu Duca, 1154mp teren,acte la zi, 34.000 euro
10
7

Casa noua (2018) la asfalt, Schitu Duca (Sat Slobozia, Str. Spicului nr. 7), 30km de Iasi, locuibila si mobilata, zidarie +BCA, 2 camere si hol, tamplarie termopan, acoperita tabla, pod mare, curent electric racordat, apa la poarta, beci mare de piatra, anexe, teren intravilan 1154 mp, pomi pe rod, ...

680 EUR/m2 | 50 m2

Schitu Duca, Iasi

Casa cu 3 camere Aroneanu sat Dorobanti
4
17

Casa cu 3 camere Aroneanu sat Dorobanti

Casa de vanzare in Iasi, amplasata in zona Dorobanti, comuna Aroneanu Constructie noua din caramida cu o suprafata desfasurata de 105 mp. Aceasta este pozitioanata intr-un cadru natural deosebit si unic in zona, cu vedere catre padure si cu acces asfaltat pana la limita de proprietate. Imobilul se ...

1714 EUR/m2 | 98 m2

Dorobant, Iasi

casa si teren de vanzare
6
3

casa si teren de vanzare

Casa de vanzare la 16 km.de Iasi,cu teren 1800mp in satul Bordea.Proprietatea incepe la sosea si se termina la padure. Casa are 2 scari interioare.La parter -living,1 dormitor,dining cu bucatarie open,baie,terasa,camera centralei pe gaz GPL. La etaj -3 dormitoare,baie,balcon,logie. In curte avem ...

Grajduri, Iasi

Vând Casă din cărămidă +teren in Rachiteni la jumătate de oră Roman
10
3

Vind casă în satul Răchiteni de Iasi la aproximativ 15 km de Roman, cu suprafața de 103 mp (teren total 1700 mp) din care 700 este terenul casei și 900 gradina și terenul arabil,compusă din 3 dormitoare spațioase, o mica bucătărie, baie, 2 holuri. Casa este din cărămidă izolata interior,are doua intrari, ...

87 EUR/m2 | 700 m2

Rachiteni, Iasi

Casa Horlesti Rediu
9
12

Casa Horlesti Rediu

Persoana fizica vând casa în sat Horlesti comuna Rediu. Situat la strada principala Utilități curent electric apa la poarta Teren 1200 m2 în concesiune pe 49 ani , cu posibilitatea de cumpărare de la primărie.. Zona liniștită cu acces prin Pacurari Copou sau Bogonos.. 15 minute pana în oraș.

781 EUR/m2 | 160 m2

Iasi, Iasi

Promovat
15
5

823 EUR/m2 | 170 m2

Orzeni, Iasi

Vând casă cu teren
10
9

Vând casă cu teren

Vând casă 109 mp utili ,o anexă 61 mp și un teren generos de 2700 mp. Casa este racordată la rețeaua de apă curentă. De asemenea, casa este racordată la rețeaua electrică. Are toate actele în regulă. Casa este situată în satul Iazu Nou comuna Șipote judetul Iași, la strada principala care este asfaltată ...

275 EUR/m2 | 109 m2

Iazu Nou, Iasi

CASA in Loc Tungujei
10
15

CASA in Loc Tungujei

Vand casa in sat Tungujei, Com Tibanesti, la 45 km de Iasi. Casa se vinde mobilata si utilata, are incalzire pe sobe de teracota si centrala termica -prin calorifere, boiler apa calda pe lemne, fosa septica,apa curenta si fantana. Casa dispune de 4 camere , baie cu toaleta si cada,bucatarie , plus anexe(becide ...

382 EUR/m2 | 110 m2

Tungujei, Iasi

Imobiliare
8
16

Imobiliare

Vând casă situată în sat.Zagavia com.scobinti la 1,1km de centrul orasului Harlau la aproximativ 1km față de primarie și dispensar și la 200m de școala din sat,cu acces la drumul asfaltat. Casa a fost construită în anul 2012 și are o suprafață de 102mp și este compusă din dormitor, living, 2 bucătării ...

775 EUR/m2 | 102 m2

Zagavia, Iasi

Casa bătrânească, Comuna Horlești ( Voinești )
3
12

Casa bătrânească, Comuna Horlești ( Voinești )

Se vinde casă bătrânească, situată în centrul satului, la stadă asfaltată. Toate utilitățile sunt la poartă ( apa, canalizare ,gaz ) Tabla de pe casa fiind proaspăt montată ( Careta ) Teren 2310mp Preț 50.000 euro Numerele de telefon pentru contact se regăsesc în prima fotografie

1000 EUR/m2 | 50 m2

Horlesti, Iasi

casa de vanzare
10
2

casa de vanzare

Vand casa in sat COZIA,com.COSTULENI,jud.IASI,suprafata utila 180m, teren 1100m cu vita de vie si pomi fructiferi,centrala lemne,apa

722 EUR/m2 | 180 m2

Cozia, Iasi

Casa batraneasca de vanzare
7
13

Casa batraneasca de vanzare

Persoana fizica vand casa batraneasca in localitatea Bohotin, str. Fundacul Strachinaru nr. 4, Corn. Raducaneni, Jud. Iasi , situata langa scoala gimnaziala a satului si la circa 300 m de Ia strada principals asfaltata. Suprafata terenului este de 3.084 mp din care : curti constructii 1.079 mp : ...

10 EUR/m2 | 3,084 m2

Bohotin, Iasi

Casa batraneasca Dumesti - Iasi
2
3

Casa batraneasca Dumesti - Iasi

Vand teren 1304 mp cu casa batraneasca nelocuibila in sat Pausesti, com. Dumesti, jud Iasi, (deschidere mare la strada, 36 ml, se pot construi 2 case), curent electric tras, apa si canalizare la poarta, la strada principala, asfalt, la 23 km distanta de Iasi, pret 32000 euro neg.

640 EUR/m2 | 50 m2

Pausesti, Iasi

Salvează căutarea