Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Bucuresti Sector 5 Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala - singur curte
5
5

Casa individuala - singur curte

Casa individuala 3 camere, baie, bucatarie, singur curte, constructie de caramida, suprafata teren 130 mp, suprafata constructie 60 mp, curte amenajata, cladire izolata termic, renovata, parchet, termopan, AC, centrala termica, deschidere 9 ml, posibilitate parcare in curte, zona linistita.

1750 EUR/m2 | 60 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

 Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu
10
16

Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu

casa 2 camere cu suprafata utila 50mp partial mobilata,baie,bucatarie mare, incalzire cu centrala termica si calorifere,iar vara este aer conditionat nou, cablu tv,wi fi, supraveghere cu web cam, geamuri si usi termopan,baia cu cabina de dus moderna,pe jos parchet si gresie, acoperis nou ,tabla ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare
4

Casa de vanzare

Casa de vanzare București, str Stiintei.Terenul este pe colt cu deschidere la Str Dantelei de 16,3 m iar pe Str Stiintei deschidere 32 .Suprafata casa 84 ,centrala termica pe gaz .Racordata la apa.Casa este din BCA.Suprafata teren 539.4mp.Pe teren mai este o casa de caramida dar nelocuita.Are si gar ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana
10
25

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana

VA ROG SUNATI DOAR DUPA ORA 16 . Te-ai săturat să cauți 20 de minute un loc de parcare .ZERO Stres cu Parcarea! Te-ai săturat să auzi bormașina vecinului de deasupra sâmbătă dimineața sau să plătești întreținere uriașă la un bloc vechi din anii '80? Această casă din zona Antiaeriană nu este doar ...

1944 EUR/m2 | 125 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Casa pentru 2 familii - 4 camere  - 2 bucatarii - Soseaua Salaj - 0% comision
17

Casa pentru 2 familii - 4 camere - 2 bucatarii - Soseaua Salaj - 0% comision

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Casa de vanzare situata pe Soseaua Salaj in apropiere de Confort Urban 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Casa P+M, suprafata utila 160 mp, - teren total 306, amprenta 100 mp, deschidere 8.5ml - dispunere parter: 1 dormitor, ...

1500 EUR/m2 | 160 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Casa- Vila -  soseaua Bucuresti - Magurele -Carrefour(fosta Cora)- 195000E-  tva inclus - COMISION 0
19
4

Casa- Vila - soseaua Bucuresti - Magurele -Carrefour(fosta Cora)- 195000E- tva inclus - COMISION 0

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona Agentia Activimob ndash; are placerea de a va prezenta un proiect de case individuale, case cu 5 camere. Vilele sunt situate in zona de granita dintre Bucuresti -Magurele , in apropiere de zona Virtejului - cu acces rapid catre ...

1083 EUR/m2 | 180 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Teren 469 mp si Casa (101 mp), Piata Cosbuc
4

Teren 469 mp si Casa (101 mp), Piata Cosbuc

Casa de vanzare ndash; Calea Rahovei (Cosbuc) nr. 188 ndash; teren generos 460 mp Proprietate situata in Sector 5, zona Calea Rahovei, cu acces facil catre centrul orasului. Imobilul dispune de un teren generos, cu suprafata totala de aproximativ 460 mp si posibilitate de parcare pentru mai multe vehicule ...

5436 EUR/m2 | 101 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa-Vila - Rahova - Alexandriei- Leroy Merlin -  170000E - tva inclus - COMISION 0!
14

Casa-Vila - Rahova - Alexandriei- Leroy Merlin - 170000E - tva inclus - COMISION 0!

Pretul acum este de 170.000E tva inclus POZELE SUNT DE LA UN PROIECT VANDUT DEJA. CASELE DIN OFERTA SUNT LA ROSU - FINALIZARE PROIECT - AUGUST 2026 - SEPTEMBRIE 2026 BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Vilele stil duplex prezentate de firma noastra Activimob ndash; ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa- soseaua Bucuresti - Magurele -Carrefour(fosta Cora)- 195000E-  tva inclus - COMISION 0!
19

Casa- soseaua Bucuresti - Magurele -Carrefour(fosta Cora)- 195000E- tva inclus - COMISION 0!

1083 EUR/m2 | 180 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

14
7

Pretul acum este de 170.000E tva inclus POZELE SUNT DE LA UN PROIECT VANDUT DEJA. CASELE DIN OFERTA URMEAZA SA SE CONSTRUIASCA. - FINALIZARE PROIECT - AUGUST 2026 BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Vilele stil duplex prezentate de firma noastra Activimob ndash; ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Teren + Casa Salaj Rahova
8
16

Teren + Casa Salaj Rahova

Vânzare directă de la proprietar Ofer spre vânzare teren cu construcții, situat pe Strada Amurgului, cartier Rahova, București (Sector 5). Detalii proprietate: Suprafață utilă: 98 mp Suprafață totală teren: 458 mp Deschidere stradală: 14 ml Stradă asfaltată, iluminat public Construcții existente pe teren: Casa ...

1643 EUR/m2 | 98 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând casa în Padureni
8
22

Vând casa în Padureni

Vând casa în com. Pădureni, la 30 km de București cu un teren de 3300 mp. Casa are apă curenta, fosa ecologica, baie, bucătărie, și 4 camere, locuibil. Are doua centrale, una pe lemne și una pe gaze amândouă funcționale. Pe terenul considerat gradina are un solar, o vie cu cel puțin 400 butuci, și o ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă la curte de vânzare
5
8

Casă la curte de vânzare

Vând casă la curte, construcție din anul 2000, parter și etaj. Parterul este compus din 2 camere, hol, bucătărie mare, baie de serviciu pivniță. Mansarda este compusă din două camere, hol, baie, terasă, construcție din lemn cu izolație și îmbrăcate în lambriu de lemn. Curtea este pavată cu gresie. Zonă ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand casa P+1E Sector 5
10
3

Vand casa P+1E Sector 5

Vand casa P+1E pe Sos Bucuresti-Magurele,locuința se afla in Sectorul 5 cu o suprafață de 188mp 5 camere,2 grp sanitare,2 bucatarii,balcon necesita renovare parțială,detalii la numărul de telefon 077084125. Propietar direct

1330 EUR/m2 | 188 m2

Magurele, Sector 5, Bucuresti

casa de vanzare
5
6

casa de vanzare

proprietar vând casă în Rahova cu 10 camere din care 6dormitoare 2bai 2bucatarii beci generos curte acte la zi cadastru intabulare etc. toate utilitățile

853 EUR/m2 | 170 m2

Sector 5, Bucuresti

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil
10
11

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil

PROPRIETAR ofer spre vanzare, vila 7 camere, zona parc Humulesti: S+P+1E+M, constructie 2004, Su = 249,7 mp, Sc = 315 mp, Steren = 292 mp. Zidarie caramida de 47 cm. Gresie, faianta, parchet masiv stejar usi interioare stejar masiv . Ferestre termopan Veka. Centrala Termica 35 KW. Usa metalica cu luminator ...

1140 EUR/m2 | 250 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa individuala - singur curte
5
5

Casa individuala - singur curte

1750 EUR/m2 | 60 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Vând casă Sector 5
7
4

Vând casă Sector 5

Vând casă de cărămidă zona Strada Spulber. Regim parter, edificată 1970 si renovată interior 2025, cu izolație pardoseala, plasa Buzău și tencuiala noua, tavane rigips și izolație vată in pod, instalație electrică și sanitara noi, centrala proprie in condensație, calorifere noi Romstal. Teren 300 mp, ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea