Case de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: cumpar Imobiliare Case de vanzare Persoane Incalzire: Altele Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare   Schimb
10

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb Va propunem spre vanzare casa in Vistea + teren 2000 mp + anexe gospodaresti. Se accepta schimb + diferenta din partea noastra cu apartament 3 4 camere decomandate in cartierul Grigorescu. COMISION 0% ...

985 EUR/m2 | 172 m2

Vistea, Cluj

Promovat
Casă la preț excepțional - investiție inteligentă: casă 80mp + teren 400mp la doar 31.000   - Breaza
8
18

Casă la preț excepțional - investiție inteligentă: casă 80mp + teren 400mp la doar 31.000 - Breaza

Cumpără ieftin, valorifică inteligent - Proprietate cu randament excelent la revânzare sau închiriere ! Cauți o proprietate cu potențial mare, într-o zonă liniștită de munte? Aceasta este șansa perfectă de investiție sau de a-ți crea refugiul ideal! Preț special: doar 31.000 mai putin de 1 3 din ...

388 EUR/m2 | 80 m2

Breaza de Jos, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

casa de vanzare Lilieci Ialomita 20 km de Bucuresti Amprenta casa 120 mp teren 630 mp 100 m fata de DN strada asfaltata living 40 mp bucatarie 2 dormitoare baie camera tehnica terasa 16 mp pod 60 mp mansardabil izolat cu celuloza placa beton tavan incalzire pardoseala geamuri tripan Salamander fosa ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Pantelimon, Ilfov

Casă+ teren de vânzare
10
6

Casă+ teren de vânzare

0774.(Șase cinci doi}.[423) De vânzare În jud Bihor, într-o zonă frumoasă de deal din comuna Cărpinet, o Casă mare din cărămidă (fundație înaltă de piatră) cu 4 camere, hol, loc de baie și anexe gospodărești. Casa este nelocuită si necesită renovare completă, nefiind locuibilă în prezent ! Este racordată ...

187 EUR/m2 | 150 m2

Carpinet, Bihor

Meserias cu echipa construiesc case  ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept
1
3

Meserias cu echipa construiesc case ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept

meserias cu echipa,ofer materiale direct de la producatori ptr constructie casa incepand de la caramida ,fier ,beton ,geamuri termopan usi ,materiale ptr acoperis si ofer posibilitatea sa construim in rate, sau la schimburi cu apartament sau garsoniere sau prin banca .avem casa inceputa si se ...

220 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vila  stațiunea Techirghiol aprope de centru..
6
15

Vila stațiunea Techirghiol aprope de centru..

Vila modestă aprox 27o m construiți p+1 +M..la alb parter 2 camere baie bucătărie living et2 camere living baie hol balcon ușa multi point closure termopane Mase Germany cu reglaj winter summer membrana acoperiș polipropilena in 3 straturi suprafața terenului 280( aprox.90 m nivel casa are două intrări ...

607 EUR/m2 | 280 m2

Techirghiol, Constanta

de vanzare casa batraneasca in rate
2
85

de vanzare casa batraneasca in rate

De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...

210 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
8
18

388 EUR/m2 | 80 m2

Breaza de Jos, Prahova

De vânzare casă construcție 2024 în cartier vile Dragoieni,Târgu Jiu
10
2

De vânzare 2 case P+1 plus 5 anexe construcție 2024 în cartier Vile Drăgoieni, Tg Jiu ( 5 km de centrul orașului) . - Pentru cel care va cumpăra ambele case prețul este 179.000 euro - Pentru cel care dorește să cumpere individul prețul este de : Casa nr. 1 prețul este 95.000 euro Casa nr. 2 prețul ...

451 EUR/m2 | 215 m2

Targu Jiu, Gorj

Casa Eforie Nord
9
4

Casa Eforie Nord

Proprietar, vând imobil compus din lot 409 mp teren în proprietate, casă din caramidă 127 mp și fundație P+1E+M in suprafata de 96 mp. Proprietatea a fost folosită ca locuință unifamilială, dar beneficiază de o poziție excelentă pentru activități turistice și sau comerciale. Terenul este în proprietate, ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Eforie Nord, Constanta

Vând garaj spațios situat vis-a-vis de Magazinul Profi din str. Ecaterina Teodoroiu. 10

Vând garaj spațios situat vis-a-vis de Magazinul Profi din str. Ecaterina Teodoroiu.

Vând garajul situat vis-a-vis de Magazinul Profi din str. Ecaterina Teodoroiu. Garajul este spațios (încape de voie un autoturism SUV de dimensiunea unui Audi Q8), este construit din cărămidă Porotherm cu fundația și structura din beton armat, hidroizolația acoperișului cu 2 straturi de membrană bituminoasă ...

1190 EUR/m2 | 21 m2

Slatina, Olt

Promovat
10

985 EUR/m2 | 172 m2

Vistea, Cluj

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită
4
4

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită

Se vinde casă situată în Lumina, într-o zonă liniștită și accesibilă. Locuința are o suprafață de aproximativ 50 mp și este amplasată pe un teren de 700 mp. Casa este potrivită atât pentru locuit permanent, cât și pentru casă de vacanță. Se poate cumpăra doar casa sau casa cu terenul. Casa este compartimentată ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Lumina, Constanta

casa in constructie de vanzare
5

casa in constructie de vanzare

De vânzare casă în construcție în noul cartier rezidențial din Marghita, pe Strada Márton Áron. Informații importante: * Teren: 936 mp * Front stradal: 12 metri * Gaz, apă, canalizare, curent electric (3 faze) în interiorul terenului * Suprafața locuibilă a casei: 180 mp * Primul nivel al casei ...

511 EUR/m2 | 180 m2

Marghita, Bihor

Casă la roșu + 2800 mp teren + terasă + cămară tehnică   Conacul lui Iosif, aproape de Timișoara!
10
15

Casă la roșu + 2800 mp teren + terasă + cămară tehnică Conacul lui Iosif, aproape de Timișoara!

Vând casă la roșu situată în Conacul lui Iosif, comuna Liebling, județul Timiș ideală pentru familie sau investiție. In curs de intabulare Suprafață construită: 140 mp Regim: Parter + Mansardă (P+M) Material: BCA, tâmplărie PVC QFORT Teren generos de 2.800 mp, plantat cu copaci Terasă acoperită ...

518 EUR/m2 | 140 m2

Liebling, Timis

Vând imobil (teren 739 mp, construcții, curte liberă) în centrul orașului Tecuci, județul Galați
5
5

Vând imobil situat în centrul urban, istoric și comercial al municipiului Tecuci, strada Unirii (colț cu strada Maior Andrei), județul Galați, în zona comercială ,,13 Septembrie - Unirii - Ştefan cel Mare". Imobilul este compus din teren intravilan 739 m.p. (suprafață totală), o construcție fost magazin ...

250 EUR/m2 | 739 m2

Central, Tecuci, Galati

Vand casă nefinisată in localitatea Poiana, jud. Constanța
10
33

Vand casă nefinisată in localitatea Poiana, jud. Constanța

Dacă te-ai săturat să cauți o casă și nu ți-a plăcut nimic, această proprietate cu siguranță îți va plăcea. Tot ce trebuie să faci, este să o personalizezi cum îți place. Proprietar, vand casa nefinisată P+M, situată intr-o zona liniştită la 15 km distanta de Constanta şi 4 km de Ovidiu. Localitate Poiana ...

503 EUR/m2 | 155 m2

Poiana, Constanta

Casa de vanzare, Moreni, Dambovita
5
9

Casa de vanzare, Moreni, Dambovita

Se oferă spre vânzare casă individuală situată în municipiul Moreni, pe strada Grădinilor, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Suprafață teren: 215 mp Suprafață utilă: 117,77 mp Regim de înălțime: Parter + Etaj Compartimentare: * Parter: living, dining, bucătărie, baie, hol, scară interioară, ...

424 EUR/m2 | 118 m2

Moreni, Dambovita

Modul locuibil din lemn   ideal birou sau cameră de închiriat | 25 mp
3
2

Modul locuibil din lemn ideal birou sau cameră de închiriat | 25 mp

Modul locuibil din lemn ideal birou sau cameră de închiriat | 25 mp utili Se oferă spre vânzare modul locuibil modern, construit pe structură solidă din lemn, în stare foarte bună, exact ca în fotografii. Construcția este amplasată în prezent pe piloni, dar poate fi montată și pe placă de beton. Dimensiuni ...

556 EUR/m2 | 25 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

 Casa de vânzare 23 August
10
9

Casa de vânzare 23 August

Particular văd casa cărămidă,teren 142m, Sector 3 București ,Cartier 23 August,4 cam, bucătărie, baie ,construita din cărămidă și bca, construita in 1958 și renovat in 2005 ,izolata cu tavane din rigips, pod înalt folosit pentru depozitare ca o magazie, tabla zincata cutata pe casa ,utilitățile apa canalizare, ...

1284 EUR/m2 | 74 m2

23 August, Sector 3, Bucuresti

 Conac P+1 Breaza-DN1 Acces Fonduri EU T=1880 Sc=500 Crama Livada EV schimb apt Bucuresti BV CT
10
30

! CONAC - Casa boiereasca -LA PRET DE APARTAMENT! Ocazie, unicat! Breaza - cartier Nistoresti, acces imediat 20 m din DN1 Conac - casa boiereasca, crama, anexe, livada T=1900, Sc=500, Acte OK. Necesita reparatii renovare. Acces Fonduri Europene. Pretul a fost deja redus! EVENTUAL Schimb cu apt Bucuresti ...

300 EUR/m2 | 500 m2

Breaza, Prahova

Casa de vânzare în Predeal, Brașov, str. Plevnei
5
8

Casa de vânzare în Predeal, Brașov, str. Plevnei

Va propun spre vânzare o casă în Predeal, ideala atat pentru investiție cât și pentru locuit. Proprietatea dispune de o suprafață generoasa de 90 mp utili, teren de 400 mp. Imobilul necesita investiție, etajul fiind la rosu. Pret: 74000 euro Comision cumpărător 2% Persoana de contact: Blanka Stefanescu ...

822 EUR/m2 | 90 m2

Predeal, Brasov

Salvează căutarea