Apartamente de vanzare Tulcea • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Faleza
1

Apartament 3 Camere Faleza

De vânzare apartament mobilat, utilat, cu centrala termica pe gaz, decomandat cu 3 camere pe strada Gării, 65.2mp utili plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spațioasă, Construcție 1982, reabilitat 2025, lift nou.

1420 EUR/m2 | 75 m2

Faleza, Tulcea, Tulcea

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară.

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

De vânzare ap.4 camere
5
1

De vânzare ap.4 camere

Vând apartament cu 4camere, et.2 ,str. I. L. Caragiale, vis-a-vis de școala 4 Apartamentul este izolat interior-exterior, călduros, parchet nou,termopane, gaze la ușă

1196 EUR/m2 | 56 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1238 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua
8
4

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua

Se vinde un apartament decomandat, cu 2 camere, la etajul 4, pe str. Gavrilov Corneliu, zona piata noua, in orasul Tulcea. - are 54 mp - acoperisul refacut in iulie 2025 - gazele sunt la usa - dotat cu aer conditionat - necesita renovare - disponibil imediat - pret 58000 euro. Relatii la telefon .

1074 EUR/m2 | 54 m2

Piata%25252bNoua, Tulcea, Tulcea

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat zona Podgoriilor
10
1

Proprietar vând apartament 2 camere în zona Podgoriilor în spatele liceului Moisil mobilat și utilat cu: centrala Ariston nouă, aer condiționat în garanție, electrocasnicele achiziționate recent tv smart în garanție, zugrăvit recent, apartament izolat exterior, zona de gătită exclusiv pe balcon, ambele ...

1241 EUR/m2 | 54 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament semidecomandat
10

Vand apartament semidecomandat

Proprietar vand apartament,50mp,tip semidecomandat,format din living ,dormitor,hol,baie,bucatarie, balcon situat la parter,ultracentral,la 5 minute de Piata Noua. Aproape de magazine, grădinițe, piață și transport în comun, oferind acces facil la toate facilitățile necesare. Situat într-un bloc liniștit, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament  2 camere, decomandat, Piata Noua
10

Apartament 2 camere, decomandat, Piata Noua

Se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie 2025 * decomandat * gaze naturale la usa apartamentului Apartamentul este disponibil imediat. Se vinde mobilat si utilat ...

1167 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera în Tulcea bloc nou.
6

Garsoniera în Tulcea bloc nou.

Vand garsoniera in bloc nou,Tulcea cu loc de parcare. Este mobilata si are centrala pe gaz. Vedere spre vest, racoroas vara,c lduroas iarna. Cheltuieli minime cu întretinerea. Imobilul este la etaj superior iar pe scara sunt 2 lifturi.

2192 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament

Vând apartament

Apartament,decomandat, ultracentral, zona zero, multiple îmbunătățiri, spațios, luminos, vedere bilaterala, renovat complet în 2024,instalatie electrica noua, instalație sanitara nouă, termopane tripan, 6 camere, Almaterm, glafuri, centrala proprie gaz, contorizare individuala,ușa metalica noua Mega ...

2821 EUR/m2 | 78 m2

Tulcea, Tulcea

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp
8

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp

Apartament 2 camere, 60,5 mp Etaj 1 4 Strada Frumoasă, Tulcea vedere către Piața Civică Se vinde apartament spațios de 2 camere, cu suprafața de 60,5 mp, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, pe Strada Frumoasă, într-o zonă centrală, cu vedere către Piața Civică. Apartamentul este fără ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Vând apartament cu 3 camere
8
7

Vând apartament cu 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil

1015 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.
5

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.

Ap.2 cam.confort1,zona centrala(spital,scoala,politie,Lidl,Penny)cu parc imens in spatele scarii,ptr.iesiri in aer liber extraordinar de frumos.Foarte econom la intretinere fiind temp.constanta cu pozitionarea si izolatia aferenta,centrala proprie gaz cu tevi(din cupru) si caloriferele noi ,electronicele ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea