Apartamente de vanzare Satu Mare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
12
12

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde garsoniera 20mp la etajul 4/4 in Micro 17.
2

BRASADAS vinde garsoniera 20mp la etajul 4/4 in Micro 17.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde garsoniera mobilată situata în Micro 17 etaj 4/4. Www.brasadas.com.

1250 EUR/m2 | 20 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare, 24 mp, zona Soarelui
6
4

Garsoniera de vanzare, 24 mp, zona Soarelui

Blitz va oferă spre vânzare o garsoniera confort 1 in zona Soarelui,decomandata.Garsoniera are o suprafață de 24 mp și este compartimentată eficient, astfel încât fiecare spațiu este valorificat la maximum. Bucătăria este surprinzător de spațioasă pentru o garsonieră și vine complet mobilată și utilată. ...

1146 EUR/m2 | 24 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea