Apartamente de vanzare Deva Hunedoara • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vânzare 29mp – Calea Zarandului, Deva
9

Garsonieră de vânzare 29mp – Calea Zarandului, Deva

BLITZ Imobiliare va ofera spre vânzare o garsonieră semidecomandată, situată pe Calea Zarandului din Deva, la etajul 3 al unui imobil bine întreținut, poziționată într-o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Locuința are o suprafață de 29 mp și se vinde complet mobilată, fiind ideală atât ...

1278 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera zona Dacia Deva
8
1

Vand garsoniera zona Dacia Deva

De vanzare garsonieră sdec.,su=28 mp ,compusă din cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,langă Scoala din cartier Dacia. Garsoniera are C.T,geamuri termopan,parchet laminat,ușă metalică,balcon inchis in cornier ,hidroizolație in garanție,este situată pe mijloc.

1286 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 3, situata pe mijloc, amenajata modern,
10
2

Vand garsoniera cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 3, situata pe mijloc, amenajata modern, usa metalica, usi interioare noi, incalzire cu aer conditionat si calorifer electric, apa calda cu instant, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata integral. Pret: 37 500 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai ...

1500 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona I. Maniu, suprafata utila 30,50 mp, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift
11
3

Vand garsoniera in Deva, zona I. Maniu, suprafata utila 30,50 mp, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica, tamplarie PVC cu geam termopan, centrala termica, gresie, faianta, parchet. Pret: 39 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu ...

1258 EUR/m2 | 31 m2

Garii, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu, parter, scurgeri separate la bucatarie si baie
9
7

Vand garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu, parter, scurgeri separate la bucatarie si baie, izolata exterior, bloc de 4 etaje din caramida, suprafata utila 28 mp, usa la intrare din lemn masiv, usi interioare din aluminiu, termopane, gresie, faianta, instalatii sanitare schimbate. Pret: 36 ...

1304 EUR/m2 | 28 m2

Zamfirescu, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona Gojdu (Viitorului), etaj 1, mobilata, utilata
11
4

Vand garsoniera in Deva, zona Gojdu (Viitorului), etaj 1, bloc mai nou, izolat exterior, suprafata utila 28 mp, formata din camera, hol, bucatarie si baie amenajata cu: usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata integral. Pret: 36 000 usor negociabil. Tel: ...

1286 EUR/m2 | 28 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona Progresul, parter, bloc de 3 etaje, izolat exterior, mobilata
8
7

Vand garsoniera in Deva, zona Progresul, parter, bloc de caramida de 3 etaje, izolat exterior, situata pe mijloc, suprafata utila 20 mp, usa metalica la intrare, usi interioare schimbate, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata. Garsoniera este compusa din: camera, baie cu instant electric pentru ...

1450 EUR/m2 | 20 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona Dacia, etaj 1, bloc de 4 etaje,
10

Vand garsoniera in Deva, zona Dacia, etaj 1, bloc de 4 etaje, usa metalica, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata. Pret vanzare: 35 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe detalii si poze pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Deva.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, mobilata
12

Vand garsoniera in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, izolata exterior, situata pe mijloc, bloc de 4 etaje, suprafata utila 27 mp, scurgere separata, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare noi, usa metalica, usi interioare noi, termopane, centrala termica noua, gresie, faianta, ...

1357 EUR/m2 | 28 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata
10
5

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata la bucatarie si baiei, situat pe mijloc, bloc de 4 etaje, suprafata utila 32,43 mp, usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilat, utilat. Pret: 29 000 euro negociabil. ...

906 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
30

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera cu ST= 47 mp
13

Garsoniera cu ST= 47 mp

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră amenajată la cheie,totul nou inclusiv CT nouă, mobilată, utilată doar te muți.Detalii la telefon.Zona Dorobanți etj 6 din 7.Se poate ocupa imediat

1676 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

garsonieră etj 1,Gojdu
12

garsonieră etj 1,Gojdu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră în bloc mai nou,pe Al Viitorului, S= 27 mp,formată din cameră,baie, bucătărie mică , mobilată și utilată CT, climă, posibil preluare chiriaș

1333 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera etj 1 zona Dacia
11
10

Garsoniera etj 1 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 1 zona Dacia, amenajată frumos , instalația electrică pe cupru, instalația de apă revizuită, parchet laminat, gresie faianță termopane,balcon închis, bucătărie mobilată la comandă, uși interioare schimbate, mobilată și utilată complet,frigider, ...

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera etj 3 zona Micro15
15
7

garsoniera etj 3 zona Micro15

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 3 in bloc de 4 etaje, amenajări clasice, parchet laminat gresie faianță termopane CT, balcon închis cu cornier, amplasată pe mijloc, disponibilă imediat,ST=27mp.