Apartamente de vanzare Hunedoara • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: 3 camere parter Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Compartimentare: Decomandat Etaj: Parter Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere - Iuliu Maniu - Parter
5
4

2 camere - Iuliu Maniu - Parter

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Piata agroalimentara in apropiere. - Deva mall in apropiere. - Profi in apropiere. - Banca comerciala in apropiere. - Gara Deva in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul se afla la parter intr-un bloc de 4 ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

central, Deva, Hunedoara

Ap 3 camere dec parter inalt
12

Ap 3 camere dec parter inalt

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere decomandat parter înalt aproape de piață,Romsilva, gară,cu vedere față -spate și acces direct la stradă ( pretabil și pentru activități private), balcon închis,cu vedere în spate, beci, 2 băi,ST = 70 mp,CT,neamenajat.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

ap 3 camere,boxă,parter înalt,zona licee
13
4

ap 3 camere,boxă,parter înalt,zona licee

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere dec parter inalt deasupra la garaje,balcon inchis cu termopan, baia cu geam,boxă intabulată,uscătorie pe palier,necesita amenajat,are parchet lemn masiv in camere,gresie,faianță model vechi,gaz contorizat 2 focuri,se poate ocupa imedia ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
10

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere situat la parter inalt cu balcon inchis ,su=84 mp,amenajat complet(C.T nouă,geamuri termopan,instalatie electrică si sanitara schimbate,usi de lemn,gresie,faianță,etc.),mobilat și utilat modern,zona Mărăști.

1643 EUR/m2 | 84 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Promovat

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad
9
1

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad

Vând apartament situat în orașul Brad, pe strada Iazului, bl. 7, scara 3, la PARTER, lângă Școala Gimnazială HCC, Muzeul Aurului, în spatele magazinului Albina. Apartamentul este decomandat, are 69 mp, 3 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, debara, balcon. Este izolat în exterior, racordat la rețeaua ...

855 EUR/m2 | 69 m2

Central, Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Marasti, 84 mp, parter inalt.
10

De vanzare, Apartament 3 camere in Deva, zona Marasti, suprafata utila 84 mp, decomandat, parter inalt, centrala termica de 2 ani montata, geamuri termopan, parchet laminat, gresie, faianta, usi din lemn, mobilat si utilat, lavabil, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camara, debara, living, 2 ...

1643 EUR/m2 | 84 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Dacia, Aleea Salcamilor, 56 mp, decomandat, parter
19
2

De vanzare, Apartament 3 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Dacia, Aleea Salcamilor, 56 mp, decomandat, parter (canalizare separata la baie si bucatarie) bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica 2023, izolat termic exterior, geamuri termopan, instalatie termica si sanitara schimbate in anul 2015, ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, 51 mp, decomandat, parter.
19

De vanzare, Apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, suprafata utila 51 mp, decomandat, parter, bloc de 4 etaje, situat pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, glafuri de marmura la geamuri, rolete exterioare, aer conditionat, gresie, faianta, parchet laminat ...

1627 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
3

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Ofer închiriere garsonieră
9

Ofer închiriere garsonieră

Garsonieră nou mobilată, parter, zonă liniștită, strada General Dragalina. Preț 850 Ron.

1125 EUR/m2 | 24 m2

Petrosani, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 8

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..

727 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsonieră ultracentrală în Hunedoara, decomandată, confort 1, 30mp
9
5

Contact numai pe WhatsApp - Octavia Proprietar, persoană fizică, vând garsonieră in Hunedoara, confort 1, decomandată, 30 mp utili, situată la parter (etaj 0 din 3), zonă ultracentrală lângă pietonală, disponibilă imediat. Ideală pentru locuință, spațiu comercial (birou, cabinet, salon etc.) sau investiție ...

1133 EUR/m2 | 30 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje,
20

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje, suprafata utila 63 mp + balconul + boxa intabulata la demisol, centrala termica noua, parchet natural, gresie, faianta, intretinut. Pret: 77 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze si detalii pe ...

1222 EUR/m2 | 63 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea