Apartamente de vanzare Caras-Severin • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei
9

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Polivalentă, pe Aleea Rapsodiei, o locație apreciată pentru accesibilitate și apropierea de punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 27 mp și este amplasat la etajul 2 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

1293 EUR/m2 | 27 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Garsoniera 27 mp Aleea Rapsodiei   Zona Polivalenta
8

Comision 0 - Garsoniera 27 mp Aleea Rapsodiei Zona Polivalenta

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Sala Polivalentă Pipirig, pe Aleea Rapsodiei, o locație accesibilă și bine conectată la punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 27 mp și este amplasat la etajul 1 din 4, oferind avantajul unui etaj ...

1256 EUR/m2 | 27 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0% - Garsoniera in zona centrala   Str. Cazarmii
8

Comision 0% - Garsoniera in zona centrala Str. Cazarmii

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona centrală din Caransebeș, pe strada Cazarmii, amplasată la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri. Proprietatea are o suprafață utilă de 27 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din: cameră, chicinetă, baie și hol. ...

1356 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament 2cam.conf  semidecomandat ,bloc de 4etaje
6
38

Vând apartament 2cam.conf semidecomandat ,bloc de 4etaje

Vând apartament 2 camere confort semidecomandat Bloc de 4 etaje la etajul 4 bloc acoperit fără probleme Bloc izolat termic exterior cât și interior Termopane peste tot Ușă metalică Centrală termica proprie Apartamentul întreținut ,renovat cu ceva timp în urmă Merită văzut Se vinde cum se vede ...

900 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsonieră 1 camera Govandari  Bloc turn, etaj intermediar
4
64

Vând Garsonieră 1 camera Govandari Bloc turn, etaj intermediar

Vând Garsonieră o camera confort 1 decomandat Bloc turn ,etaj intermediar Deține: Ușă metalică Termopane Gresie și faianță Ocupabil imediat Se vinde cum se vede Ocupabil imediat Preț negociabil Zonă excelentă govandari Pentru alte detalii sunați.

1144 EUR/m2 | 25 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apt. 2cam conf.1 semidecomandat zona buna govandari
6
24

Vând apt. 2cam conf.1 semidecomandat zona buna govandari

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul renovat intretinut Se vinde cum se vede în poze Deține 2camere semidecomandate o baie și un balcon Bloc intretinut, curat Suprafața 56 mp construiți Zonă excelentă govandari Etajul 2 din 10 Ocupabil imediat Pentru alte detalii ...

1098 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vand Garsoniera Micro 2
8
28

Vand Garsoniera Micro 2

Descriere Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un Apartament cu 1 camera compus din 1 camera, baie, bucătărie, hol. Apartamentul este situat în Govândari, zona Micro 2 la parterul unui bloc de 4 etaje. Suprafață 27 mp . - Usă metalică - Centrală termică - Geamuri ...

741 EUR/m2 | 27 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 1 camera , situat in zona Micro 2 , etajul 2 !
7
7

Agentia Imobiliara Alfa House va propune spre cumparare un apartament cu o camera situat la etajul 2 in bloc de 4 etaje in Govandari , zona Micro 2. Dispune de - centrala termica - geamuri termopan - gresie, faianta - podele laminate - usa metalica Alfa House - O casa ca sa fii acasa!

970 EUR/m2 | 33 m2

Resita, Caras-Severin

Vand camera de camin
5
6

Vand camera de camin

Vand camera de camin situat pe Aleea Albastrelelor bloa 4 etajul 2 cu termopan,usa metal,gresie si faianta,usi interior.

738 EUR/m2 | 16 m2

Micro%25252bII, Resita, Caras-Severin

Vand garsoniera
11
69

Vand garsoniera

Vand garsoniera pe albastelelor etaj 3 din 4 cu usa metalica, bucatarie complet utilata, podele laminate, gresie ,faianta, geam termopan, instalatie electrica si sanitara in stare buna de functionare

600 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

Oravita | Garsoniera La Cheie | Etj.2 | Usor Negociabil
19
1

Oravita | Garsoniera La Cheie | Etj.2 | Usor Negociabil

Garsoniera la CHEIE - Oravita | 18.000 Euro | Oferta PREMIUM! Biroul imobiliar ActivImob Oravita va propune spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2, al unui bloc cu regim de inaltime P+4+M etaje, confort 1, semidecomandat, compusa dintr-o camera cu acces pe balconul inchis in termopan, o bucatarie ...

643 EUR/m2 | 28 m2

vest, Oravita, Caras-Severin

Caransebes, Garsoniera Mobilata, Balta Sarata
7

Caransebes, Garsoniera Mobilata, Balta Sarata

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are o camera, o baie, un hol, se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje si are o suprafata totala de cca. 25 de MP. Se vinde mobilata la pretul de 25.000 euro negociabil - Apartamentul a fost renovat recent, prezinta mobilier nou, izolatie ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

periferie, Caransebes, Caras-Severin

Oravita | Apt.2 Cam | Etj.1 | Zona Pompieri | Pret Negociabil
19
2

Apartament 2 camere Oravita ET.1 ndash; aproape cat o garsoniera! Doar 23.900 Euro Beneficii: Posibilitate de achizitionare prin Credit Ipotecar, in functie de profilul clientului. Pret negociabil la fata locului. Cand unele garsoniere la etajul 4 se vand cu 18.000 euro, Activ Imob Oravita ...

583 EUR/m2 | 41 m2

vest, Oravita, Caras-Severin

Resita, Garsoniera conf.1, Renovata, Zona Mociur
12
1

Resita, Garsoniera conf.1, Renovata, Zona Mociur

1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: - Apartamentul cu 1 camera, se afla la etajul 4, al unui imobil cu regim de inaltime P+4 Etj., intr-o zona linistita, curata, amenajata, cu strazi reabilitate, confort 1 semidecomandat, compus din; - 1 camera spatioasa si luminoasa, 1 bucatarie cocheta, amenajata ...

809 EUR/m2 | 32 m2

mociur, Resita, Caras-Severin

Resita, Garsoniera, Et. 2, Micro 4
20
2

Resita, Garsoniera, Et. 2, Micro 4

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea este confort 1 decomandat, are o camera mare, un balcon inchis in termopan, cu intrare din camera, o baie si un hol specific garsonierelor din Micro IV, se afla la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje si are o suprafata totala de cca. 30 Mp. Detine ...

1000 EUR/m2 | 25 m2

micro iv, Resita, Caras-Severin

Caransebes, Garsoniera, Parter, Balta Sarata
6

Caransebes, Garsoniera, Parter, Balta Sarata

1. Proprietatea are o camera, o baie, un hol, se afla la parterul unui bloc de 4 etaje si are o suprafata totala de cca. 25 de MP. - Apartamentul a fost renovat recent, izolatie termica pe exterior, are geamuri termopan la toate ferestrele, usa metalica la intrare, si are aplicate marmura in baie si ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

periferie, Caransebes, Caras-Severin

Resita, Garsoniera, Mobilata+Utilata, Et. 2, Calea Caransebesului
20

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are o camera confort 1, decomandat, o bucatarie, o baie, un balcon si un hol, se afla la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, izolat pe exterior, cu acoperis fara probleme si are o suprafata totala de cca. 31 de MP. Detine boiler, convector, ferestre ...

796 EUR/m2 | 27 m2

Resita, Caras-Severin

Resita, Garsoniera, Mobilata+Utilata, Calea Caransebesului
20
1

Resita, Garsoniera, Mobilata+Utilata, Calea Caransebesului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are o camera confort 1, decomandat, o bucatarie, o baie, un balcon si un hol, se afla la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje, cu acoperis fara probleme si are o suprafata totala de cca. 30 de MP. Detine centrala termica, ferestre de termopan, usi ...

865 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

Oravita | Garsoniera PREMIUM | La Cheie | Etj.1 | Usor Negociabil
20
2

Garsoniera la CHEIE - Oravita | 19.500 Euro | Oferta PREMIUM! Daca iti doresti o garsoniera in care sa bagi bani, nervi si rabdarehellip; nu e pentru tine. Aici intri cu bagajul si gata, ai terminat povestea! Se poate cumpara si prin credit ipotecar - in functie de profilul clientului. ...

813 EUR/m2 | 24 m2

vest, Oravita, Caras-Severin

Resita, Garsoniera, Mobilata, Calea Caransebesului
19
9

Resita, Garsoniera, Mobilata, Calea Caransebesului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are o camera confort 1, decomandat, o bucatarie tip open space, mobilata si utilata, o baie si un hol, se afla la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje, izolat pe exterior, cu acoperis fara probleme si are o suprafata totala de cca. 27 de MP. Detine ...

708 EUR/m2 | 24 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea