Apartamente de vanzare Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Incalzire: Centrala proprie Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vânzare apartament 2 camere sector 2
10
5

Vânzare apartament 2 camere sector 2

Vânzare apartament 2 camere Bulevardul Chișinău, sector 2 (adiacent)| 10-12 minute distanță Metrou Costin Georgian Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită din sector 2, direct proprietar, ferit de agitația bulevardelor principale. Etaj 6 8 într-un imobil ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Pipera - UpGround | 3 Camere | Balcon | Centrala | Sauna | Metrou
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Pipera - UpGround, la 5 minute de statia de metrou Pipera. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 13, finalizat in anul 2010, avand o suprafata utila de 107 ...

2930 EUR/m2 | 96 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap. 3 camere, tip Duplex, Brancoveanu, Stradal, mobilat, Loc Parcare
8
9

Apartament 3 camere, tip duplex situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 Camere Băneasa – 2 bai/2 balcoane Încălzire în Pardoseală, Lux 118mp
11

ID Anunt : P227456 Vând apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 3 , în zona Băneasa – Sectorul 1, într-un imobil modern, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Preț: 305.000 € + TVA. ( se poate renunta la TVA prin Taxare Inversa ) Loc parcare subteran: 15.000 € + TVA Comision ...

2817 EUR/m2 | 108 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, Militari Residence
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Situat in apropierea statiei de autobuz ...

1539 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Cișmigiu Proprietar, vând apartament
1
9

Cișmigiu Proprietar, vând apartament

Cișmigiu, Proprietar, vând ap. 2 camere, decomandat,mobilat, utilat,62 mp.,et.1 5,garaj subteran optional, lift, bl. 2021,zona civilizata, acces, ratb, metrou, tramvai, centru vechi, centru civic,cismigiu etc.

5806 EUR/m2 | 62 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Antracit Coanda - Ap 4 camere, 3 bai, depozitare - 130,9 mp total utili
9

Situat în Antracit Coandă, un imobil boutique cu regim de înălțime redus (S+P+4E), acest apartament de 130,9 mp utili oferă 4 camere generoase, 3 băi, bucătărie închisă, depozitare și 2 logii. Construit după standardele nZEB, imobilul asigură un consum redus de energie și un confort termic optim. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 130 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat Colentina etaj 2 bloc reabilitat 67 mp
10
2

Proprietar persoana fizica vand apartament cu 3 camere decomandat situat in Bucuresti Sector 2 cartier Colentina intr o zona linistita aproape de Parcul Plumbuita si Parcul Motodrom langa raul Colentina. Apartamentul este situat la etajul 2 din 8 intr un bloc construit in anul 1986 blocul fiind reabilitat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Ap. 2 camere Dorobanți Capitale
2
9

Ap. 2 camere Dorobanți Capitale

Apartament 2 camere Dorobanți Capitale, etaj 3 din 5, bloc stil vilă unicat în București și în România, fără risc seismic. Pereții exteriori ai blocului sunt din două rânduri de cărămizi cu aer între ele (cum se construiau silozurile pe vremuri - vezi silozurile Saligny din Port), structură de beton ...

4483 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Vânzare apartament 2 camere, Bulevardul Metalurgiei
10

Vânzare apartament 2 camere, Bulevardul Metalurgiei

Apartament 2 camere | 50 mp | Demisol | Metalurgiei | Bloc 2017 Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat în zona Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2017. Apartamentul este amplasat la demisol si are o suprafata de 50 mp, fiind bine compartimentat: living, dormitor, bucatarie ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Bulevardul+Metalurgiei+, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 2 camere + loc de parcare  Sector 4
2
4

Vând apartament 2 camere + loc de parcare Sector 4

Apartament 2 camere + loc de parcare | Sector 4 Drumul Jilavei 64 66 Apartament eficient, situat la etajul 5 5 într-un bloc nou (2018), fără vecini deasupra, cu vedere deschisă. Costuri reale, dovedibile cu facturi: Gaz (centrală proprie): max. 300 lei lună iarna Vară: de la 50 lei lună (gaz ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
3

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

PF vand apartament 3 camere decomandat, S5 Bucuresti zona Sebastian-Rahova
8
9

PERSOANA FIZICA, vand apartament 3 camere, cu suprafata de 65 mp, decomandat, situat in Bucuresti, Sector 5, str. Tutunari nr.4, in spatele BRD Rahova, o locatie cu acces facil la mijloacele de transport in comun, centre comerciale(apartamentul se afla in proximitatea a doua mall-uri: Liberty si Vulcan ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Unirii-Nerva Traian,apartament 2 camere de vanzare parter,nemobilat A
10
36

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un apartament deosebit de 2 camere, in zona Unirii-Nerva Traian in apropiere de NYO Lounge , la numai zece minute de mers pe jos la Piata Unirii sau metrou Timpuri Noi, spation si luminos, bloc construit in 1991, reabilitat, suprafata utila 60 mp, decomandat, ...

3083 EUR/m2 | 60 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Antracit Coandă    ap. 2 camere    64,7 mp total utili
10
6

Antracit Coandă ap. 2 camere 64,7 mp total utili

Desfasurat pe o suprafata totala utila de 64,7 mp, apartamentul este inteligent compartimentat, lasand lumina naturala sa puna in valoare mai mult spatiul locuibil. Intregul imobil este construit urmarind optimizarea costurilor de intretinere si are la baza sistemul nZEB ce contribuie la mentinerea ...

2342 EUR/m2 | 64 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere + birou 10mp in ansamblul Antracit Coandă
10
3

Lucreaza de acasa intr-un spatiu perfect gustului tau. Am conceput un apartament cu o structura unica, ce acopera nevoia tot mai acuta de a avea un spatiu separat, destinat timpului de lucru Apartamentul de 2 camere dispune de un birou de 10 mp si face parte din ansamblul Antracit Coandă" dezvoltat ...

2460 EUR/m2 | 65 m2