Cișmigiu Proprietar, vând apartament

360 000 EUR negociabil 5806 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 9:06:53 PM
Specificații
Suprafata utila
62 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2021
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
5
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar garaje
1
Numar terase
1
Vecinatati
Parc Cismigiu, Pol. armatei, DNA, P ta Kogalniceanu, Matache.
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Electrocasnice
Aragaz, Frigider, HI-FI, Masina de spalat rufe, TV
Diverse
Telecomanda poarta garaj
Dotari imobil
Lift
Servicii imobil
Administrare, Supraveghere video
Descriere
Cișmigiu, Proprietar, vând ap. 2 camere, decomandat,mobilat, utilat,62 mp.,et.1 5,garaj subteran optional, lift, bl. 2021,zona civilizata, acces, ratb, metrou, tramvai, centru vechi, centru civic,cismigiu etc.

ID anunț: 1688150214

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.