Apartamente 3 camere de vanzare Timisoara Timis • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Timisoara Persoane Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
11

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox
9
1

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox

Vand apartament 3 camere, open space la etajul 1 din 6 zonă Torontalului lângă Vox. Apartamentul este compartimentat astfel: -hol spațios -living cu bucatarie mobilat modern -dormitor matrimonial -camera pat extensibil -baie cu vana -parc privat - 2 lifturi -parcare subteran Vecinătăți: -Vox, sala ...

2113 EUR/m2 | 71 m2

Torontal , Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, centrala proprie, Bega Lipovei 128000 EUR
10
2

Proprietar, dau spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane la etajul 4 din 4, acoperis recent refacut integral cu membrana (garantie 10 ani). Blocul este anvelopat. Apartament decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 x living, 2 x dormitoare, 2 x balcone, 1x baie mica, 1 x baie mare. Amenajat ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

    Apartament 3 Camere (Modificat) | Ideal Familie | Parter Înalt
5
3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o compartimentare inteligentă și modernă, transformat din 2 în 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare și Dotări Locuința a fost regândită pentru a maximiza fiecare metru pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional: ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei, Timisoara
10
9

Apartament luminos si spatios de vanzare in zona Lipovei, aproape de strada Holdelor. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si masoara 61 mp (55 mp + 6 mp cele doua balcoane) - Imobilul renovat si utilat (toate finisajele, instalatiile electrice si sanitare schimbate si realizate cu materiale ...

1902 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

direct proprietar
10
1

direct proprietar

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Apartament Modern 3 cam, zona Soarelui, 69mp
10
2

Apartament Modern 3 cam, zona Soarelui, 69mp

Proprietar, vând apartament spațios situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, într-un imobil care îmbină perfect siguranța structurală cu dotările moderne. Detalii principale: An finalizare mansardă: 2013 Structură bloc: Edificat în 1978 (proiect post-seismic de mare rezistență). Etaj: ...

1355 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului,amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...