Apartamente 3 camere de vanzare Satu Mare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

cabinet medical 1

cabinet medical

de vanzare apartament unde functioneaza cabinet medical. Se preteaza si pt. saloane de beauty maseur cabinet psiholog farmacie sediu firma birou, etc. Apartamentul are 75 mp, 3 camere decomandate + sala de asteptare + 3 bai. Se afla in Satu Mare, cartier Micro 17.

1333 EUR/m2 | 75 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
10
7

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
10
1

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Semifinisat – Complex Rezidențial Micro 17, Etaj 1
8
2

Blitz va prezinta un apartament modern și spațios, situat la etajul 1 al unui complex rezidențial nou din cartierul Micro 17. Blocul este echipat cu lift și oferă confort și facilități de top. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, o terasă de 4,5 mp și un loc de parcare. Detalii Apartament: Suprafață ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Apartament de vanzare  3 camere decomandat, zona Micro 16
6

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, zona Micro 16

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament recent renovat, 3 camere decomandate, ideal pentru o familie in Micro 16, într-un bloc cu 4 etaje, situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de beci cu boxă la subsol, este spațios și bine compartimentat. Acces facil la toate punctele de interes, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1 zona Piata Mica
8
1

Apartament 3 camere etaj 1 zona Piata Mica

Apartament 3 camere decomandate in asociatie situat la etajul 1 in asociatie, situat in apropiere de Piata Mica, str Wolfenbutel, suprafata utila 72 mp, beci, garaj  Pret 94000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci
12
2

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci

Apartament situat ultracentral cu 3 camere decomandate , 2 bai, 2 balcoane, izolat exterior, beci si garaj , imediat ocupabil, Pret 110000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 3 camere Satu Mare
10

Vand apartament 3 camere Satu Mare

Cauti un apartament mare, luminos si gata de mutat? Atunci pregateste-te sa te indragostesti de aceasta locuinta de 78mp utili, situat la etaj.1, intr-o zona unde ai TOT ce ai nevoie la doi pasi. - 3 camere semidecomandate - construit solid, din BCA - apartament uscat, cald, luminos - centrala proprie ...

1372 EUR/m2 | 78 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament cu trei camere la parter 68m pătrați

1353 EUR/m2 | 68 m2

Carei, Satu Mare

Salvează căutarea