Apartamente 3 camere de vanzare Satu Mare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
10
6

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
17
2

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Semifinisat – Complex Rezidențial Micro 17, Etaj 1
8
4

Blitz va prezinta un apartament modern și spațios, situat la etajul 1 al unui complex rezidențial nou din cartierul Micro 17. Blocul este echipat cu lift și oferă confort și facilități de top. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, o terasă de 4,5 mp și un loc de parcare. Detalii Apartament: Suprafață ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Apartament de vanzare  3 camere decomandat, zona Micro 16
6

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, zona Micro 16

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament recent renovat, 3 camere decomandate, ideal pentru o familie in Micro 16, într-un bloc cu 4 etaje, situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de beci cu boxă la subsol, este spațios și bine compartimentat. Acces facil la toate punctele de interes, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci
12
2

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci

Apartament situat ultracentral cu 3 camere decomandate , 2 bai, 2 balcoane, izolat exterior, beci si garaj , imediat ocupabil, Pret 110000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere zona Odobescu
16
1

Apartament 3 camere zona Odobescu

Apartament 3 camere constructie noua 2018, finisat, semimobilat, utilat, masina de spalat vase, masina de spalat rufe, aer conditionat, 2 balcoane, microcemtrala, in bloc termoizolat la exterior si la pod, acoperit cu tigla, situat in zona Odobescu, in apropiere de Piata de vechituri, Aquastar, parc, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
10
1

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea