Apartamente 3 camere de vanzare Satu Mare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente 3 camere Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 114.67 mp, etaj intermediar, zonă Centrală
8

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1
13
1

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu o compartimentare moderna,situat într-un bloc nou, cu lift la etajul 1/6, în zona Carpați 2 – Strada Fântânele. Apartamentul are o suprafața de 90MP cu Terasa ,beneficiază de o compartimentare practică, ideală pentru o familie Compartimentare: Living generos cu ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
11
2

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii
10

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament primitor cu 3 camere, având o suprafață de 62,33 mp, situat la etajul 4 dintr-un total de 4 etaje, într-un imobil prevăzut cu acoperiș, ideal pentru confort și siguranță pe termen lung. Locuința este compartimentată practic și beneficiază de geamuri termopan, ...

1011 EUR/m2 | 62 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, 87 mp, zona Centrala
6

Apartament cu 3 camere, 87 mp, zona Centrala

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, având o suprafață de 87 mp, completată de o terasă de 15 mp, ideală pentru momente de relaxare. Apartamentul este compartimentat eficient și include un living spațios cu bucătărie open space, un hol generos, două dormitoare și două băi, oferind ...

1592 EUR/m2 | 87 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 84 mp, zona Semicentrală
8

Blitz oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos, cu o suprafață de 84 mp, situat într-o zonă semicentrală, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și acces facil către punctele de interes ale orașului. Locuința este compartimentată eficient, fiind compusă din 3 camere, ...

1107 EUR/m2 | 84 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aprtament cu 3 camere decomandate | Micro 17 | Strada Brasovului
18

Vă oferim spre vânzare un apartament situat în cartierului Micro 17, pe strada Brașovului nr. UF 41 la etajul 4 4, acest apartament cu 3 camere decomandate așteaptă să fie transformat în locul unde îți vei construi amintiri frumoase. Cu o suprafață totală de 81 mp (57 mp utili), locuința este bine compartimentată, ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, 75,57mp, zona Solidaritatii
5

Apartament de vanzare, 75,57mp, zona Solidaritatii

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat la parterul unui imobil cu 4 nivele, în zona Solidaritatii din Satu Mare – o locație apreciată pentru accesibilitate. Cu o suprafață de 75,57 mp, proprietatea este compartimentată eficient în 3 camere luminoase, bucătărie separată, baie și ...

768 EUR/m2 | 76 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 76 mp, zona Titulescu
18

Apartament 3 camere, 76 mp, zona Titulescu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament versatil, cu multiple posibilități de utilizare, spațios, recent renovat, situat în zona Titulescu, la parterul unei case cu doar patru apartamente. Proprietatea beneficiază de o curte comună, ideală pentru relaxare. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: ...

1115 EUR/m2 | 76 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, decomandat, 55 mp, zona Micro17
9

Apartament 3 camere, decomandat, 55 mp, zona Micro17

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă foarte bună din Micro 17,ideală pentru familii sau investiție. Locuința are o suprafață de 55 mp și este amplasată la etajul 1 al unui bloc izolat termic, dotat cu interfon. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 71 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1232 EUR/m2 | 71 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament – locuință sau spațiu comercial, parter, 55 mp, strada Careiului
6

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat în zona strada Careiului, la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit în anul 2007 – ideal atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale. Suprafață utilă: 55 mp Compartimentare: Living Bucătărie 2 dormitoare 2 băi Avantaj suplimentar: Cotă ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere de vanzare, 75.77 mp, in Carpati 2
20

Apartament cu 3 camere de vanzare, 75.77 mp, in Carpati 2

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere aflat in cartierul Carpati 2, un cartier de maxim interes in Municipiul Satu Mare. Desfasurata pe o suprafata de 75.77 mp proprietatea dispune de 2 dormitoare largi, un living, o bucatarie atasata de un dining, o baie si un hol larg. Dormitorul ...

1122 EUR/m2 | 76 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 93 mp, zona Semicentrală
12

Apartament 3 camere, 93 mp, zona Semicentrală

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, spațios și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 93 mp și se remarcă printr-un living luminos și primitor, o bucătărie mare, precum și spații de depozitare bine gândite, inclusiv cămară și beci. Locuința dispune de două ...

984 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea