Apartamente 3 camere de vanzare Popesti-Leordeni Ilfov • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Distanta 5 minute metrou Berceni - 3 camere cu incalzire pardoseala
13
5

Vanzare apartament cu 3 camere, in complex rezidential, cu 2 lifturi, buncar adapost, la doar 5 minute fata de metrou Berceni, cu finisaje top si incalzire in pardoseala. In imediata apropiere vei gasi gradinite, scoli, hypermarket-uri, centre comerciale, centre medicale, farmacii si locuri de joaca. Bucura-te ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Acte gata - 3 camere cu finisaje top - incalzire pardoseala - Sos Leordeni Popesti
19
4

Vanzare direct dezvoltator Fara comision! Apartament 3 camere | Primărie Popești-Leordeni Finisaje Premium | Tripan Salamander | Încălzire în Pardoseală | Centrală Proprie Apartament spațios cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern, ideal pentru familii sau investiție sigură. Mutare ...

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apt 3 camere mobilat utilat - Gata de mutare
18

Apt 3 camere mobilat utilat - Gata de mutare

Apartament cu 3 camere si 1 baie, compartimentare eficienta si spatii generoase Suprafata de aproximativ 88 mp, ideal pentru familie sau investitie Imobil finalizat in 2023, constructie moderna cu regim redus de inaltime Proprietate mobilata si utilata complet, pregatita pentru mutare imediata Finisaje ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 88 mp | mobilat | 2 parcari | 2023 | Sos. Leordeni
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni ,intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie sau cuplu. 2 locuri ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Boutique Residence Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in complexul Boutique Residence, la pretul de 89.400 euro + TVA. Locuinta este moderna si beneficiaza de finisaje de calitate superioara, inclusiv geamuri tripan si incalzire in pardoseala, ...

1435 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere || 88 mp || mobilat || 2 parcari || bloc 2023
20

Apartament modern cu 3 camere de vanzare in Popesti Leordeni, situat pe Soseaua Leordeni, intr-un bloc nou finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 3 si are o suprafata generoasa de 88 mp, fiind ideala pentru familie sau cuplu. Apartamentul se vinde complet ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sos. Leordeni - 3 camere spatios - Mobilat si utilat | 2 parcari | Gata de mutare!
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni, Popesti Leordeni! Intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere 88 mp | Etaj 1 3 | 2 Locuri Parcare
20

Apartament 3 Camere 88 mp | Etaj 1 3 | 2 Locuri Parcare

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 3 al unui imobil construit in 2023, amplasat in zona Soseaua Leordeni, o zona rezidentiala in continua dezvoltare, cu acces rapid catre Bucuresti. Proprietatea are o suprafata de 88 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida
12

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 2, intr-un imobil construit in anul 2019. Localizare: Strada Dumbravenisti, la aproximativ 4 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei
16

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Drumul Fermei, in apropierea Campusului Scolar, intr-un bloc tip vila construit in anul 2010. Locuinta are o suprafata utila de 82 mp, este amplasata la etajul 1 din 2 si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1645 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat cu 2 locuri de parcare bloc 2019
14

Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2019. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al blocului si are o suprafata utila generoasa de 90 mp, oferind spatii bine compartimentate si un nivel ridicat de confort. Imobilul este ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €
10

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €

Apartament 3 camere | Sky Garden Residence | 73,30 mp | 132.000 euro; Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat in cadrul ansamblului Sky Garden Residence, aproape de statia de Metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata totala de 73,30 mp (66,10 mp utili + balcon 7,20 mp) ...

2000 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari
14

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari

De vanzare apartament 3 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat pe strada Dumbravesti, intr-un imobil construit in 2019. Etaj 1 2 (etajul 2 este retras) Suprafata totala 90 mp 2 bai (una neutilata) 2 locuri de parcare incluse Se vinde exact ca in poze Ideal pentru locuit sau investitie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Popesti Leordeni
10

Apartament 3 camere Popesti Leordeni

Apartament 3 camere de vânzare Popești-Leordeni Constructie bloc 2023 Se vinde complet mobilat și utilat gata de mutare! Vă propun spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 1 din 3, cu o suprafață utilă de aproximativ 90 mp, ideal pentru o familie care își dorește confort ...

1743 EUR/m2 | 86 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
19
4

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
13
5

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere 90 mp Mobilat, Utilat, 2 Locuri de parcare, Popești-Leordeni
12

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat în Popesti Leordeni, pe Str. Leordeni, într-un bloc finalizat în anul 2023, cu regim de înălțime P+3E. Apartamentul este amplasat la etajul 1 și dispune de o suprafață generoasă de 90 mp. - Beneficiază de două balcoane: ...