Imobiliare
Vând apartament 3 camere zona Dobrogeanu Gherea. Centrala, ac, instalația sanitara și electrică schimbata. Nu necesita investii. Apartamentul se vinde cu s au fără mobila, electrocasnice
1000 EUR/m2 | 63 m2
Slobozia, Ialomita
azi 18:51
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1000 EUR/m2 | 63 m2
Slobozia, Ialomita
azi 18:51
De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.
1176 EUR/m2 | 68 m2
Slobozia, Ialomita
azi 16:10
Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...
941 EUR/m2 | 85 m2
Slobozia, Ialomita
azi 14:20
Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...
1500 EUR/m2 | 70 m2
Slobozia, Ialomita
azi 11:34
Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6
1329 EUR/m2 | 82 m2
Slobozia, Ialomita
azi 11:10
De vanzare Apartament 3 camere decomandat, zona Piața , etaj 3, str. Mihail Sadoveanu, bloc b31. Va propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil aflat intr-o zona liniștită , în imediata apropiere a pietei. Apartamentul este curat și bine întreținut. ...
1270 EUR/m2 | 63 m2
Slobozia, Ialomita
ieri 21:23
Slobozia, centru, apartament 3 camere, semidecomandat, orientare S-SV
25 EUR/m2 | 60 m2
Slobozia, Ialomita
15 mai
Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc
1570 EUR/m2 | 70 m2
Slobozia, Ialomita
15 mai
Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon
1128 EUR/m2 | 78 m2
Slobozia, Ialomita
14 mai
De vânzare ap 3 cam , et 2 9 , doua balcoane , contorizat separat la toate utilitățile. Ofer si spre închiriere termen lung. Tel -
1282 EUR/m2 | 78 m2
Slobozia, Ialomita
14 mai
Vând apartament cu trei camere decomandat, suprafață utilă 90 m pătrați, mobilat si utilat, etaj 4 4 cu acoperiș. Tel: sau
833 EUR/m2 | 90 m2
Urziceni, Ialomita
14 mai
Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 1, balcon inchis, fara imbunatatiri. Apartamentul se afla in zona Spitalului Judetean, pe Prelumgirea Mihai Viteazul, la intrarea in cartier. Apartamentul nu are imbunatatiri, pretul reflecta valoarea reala a acestuia. Pret 55.000 eur negociabil!
1100 EUR/m2 | 50 m2
Slobozia, Ialomita
13 mai
Vând apartament 3 camere semidecomandat,situat pe Bd Chimiei,Bl N1,Sc C,Et 4(vis a vis de Hotel Select). Apartamentul dispune de: -izolație exterioare de 10 cm -tavane izolate cu vata si rigips -centrala prin condensare montata la scurgere interioara -2 aparate de aer condiționat -hidrofor pentru presiune ...
1500 EUR/m2 | 60 m2
Slobozia, Ialomita
13 mai
Vând apartament cu 3 camere semi-decomandat, situat la etajul 1 4, într-un bloc liniștit din Țăndărei. Locuința are o suprafață de 55 mp și a fost renovată integral în perioada 2024 2025, cu materiale de calitate.Se vinde mobilată sau nemobilată, în funcție de preferința cumpărătorului. PREȚ - 60000 ...
1091 EUR/m2 | 55 m2
Tandarei, Ialomita
13 mai
vând apartament 3 camere etaj 4 4, zona azur, apartamentul se vinde mobilat
1242 EUR/m2 | 62 m2
Slobozia, Ialomita
12 mai
Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.
1111 EUR/m2 | 63 m2
Slobozia, Ialomita
12 mai
Apartament 3 camere, zona Complex, parcul și lacul Amara în apropiere. Apartamentul este situat la etajul 4 4 , 2 balcoane, 2 dormitoare, bucătărie, baie. Blocul este renovat recent, ferestre noi, izolare exterioară și izolație terasă noi. Apartamentul este vinde cu loc de garaj , succesiune de 24 ...
846 EUR/m2 | 65 m2
Amara, Ialomita
10 mai
Vând apartament 3 camere decomandat ,posibilitate transformare 4 camere(balcon f mare )zona Central bl U28, et 7 din10 ,lift nou, 68,37 mp utili ,balcon de 6,6 mp.,3 debarale .Ferestre exterior și balcon termopan ,centrala termica și toate utilitățile individuale. Apartamentul necesita renovare totala ...
1191 EUR/m2 | 68 m2
Slobozia, Ialomita
10 mai
Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...
1000 EUR/m2 | 76 m2
Slobozia, Ialomita
9 mai
Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.
1271 EUR/m2 | 59 m2
Slobozia, Ialomita
9 mai