Apartamente 3 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Incalzire: Incalzire centralizata Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Gheorghe Lazar - etaj intermediar cu lift
6

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Gheorghe Lazăr, cu acces rapid către centrul orașului (aprox. 10 minute de mers pe jos). Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 10, într-un bloc dotat cu lift, și se remarcă ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat   mobilat și utilat | Șoseaua Giurgiului
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat și utilat | Șoseaua Giurgiului

Vând apartament 3 camere decomandat, complet mobilat și utilat (ca în poze). Se acceptă credit sau surse proprii. Are 58 mp utili, 2 balcoane închise, 65 mp total. Bloc 1976, reabilitat în 2020, cu lift, fără risc seismic. Încălzire prin termoficare (se poate monta centrală). Se poate închiria loc de ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
9

1910 EUR/m2 | 68 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Libelula, 3 camere cu balcon, et 3
10
8

Libelula, 3 camere cu balcon, et 3

Proprietar vand apartament cu 3 camere Ultracentral-Libelula, etaj 3, 70 mp utili plus balcon mare. Apartamentul este luminos, are vedere pe 2 parti. Ferestrele sunt PVC, parchetul clasic poate fi raschetat. Are multe spatii care pot fi utilizate asa cum sunt sau reorganizate : - apartament pe grinzi ...

1267 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Apartament 3 camere, decomandat 79 mp total, etj 3 din 4, zona Drumul Sarii, 13 Septembrie
10
8

Apartament decomandat, bine compartimentat, intr-o zona plina de vegetatie matura, in suprafata totala de 79 mp, cu balcon tip logie complet integrat, bucatarie, living, cu orientare spre E, 2 dormitoare cu orientare spre V si 2 bai cu ventilare. Apartamentul este la etajul 3 din 4 intr-un bloc linistit, ...

2272 EUR/m2 | 79 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere Giurgiu, Central, langa bloc Romarta
10
8

Apartament 3 camere Giurgiu, Central, langa bloc Romarta

Apartament 3 camere de vanzare, central, langa bloc Romarta. Cu vedere la Catedrala Adormirea Maicii Domnului, la 3 minute de Piața Centrală. 69 mp utili, 2 balcoane închise. Termopane. Usa metalică. Etaj 3 din 4. Gaze la aragaz, gaze pe scară, aprobate 2 focuri pentru centrala pe gaz. Negociabil

1029 EUR/m2 | 69 m2

Central, Giurgiu, Giurgiu

Proprietar. Apartament trei camere decomandat Calea Bucuresti 67mp cu loc parcare
8
10

Apartament trei camere decomandat Calea Bucuresti, construcție 1986, pe cadre robuste din beton, bilateral, doua grupuri sanitare, debara, camara, balcon, etaj 3 4, la cateva minute de Mall Electroputere, LIDL, Kaufland, Sucpi, Exflor, statie tramvai si autobuz. Suprafata utila totala 67mp. Se vinde ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Promovat
7
1

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
6

2269 EUR/m2 | 52 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti
9
10

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandat, bilateral, etaj 3 din 4, imbunatatit in zona Mall Electroputere (Calea Bucuresti). Se vinde mobilat si utilat. Constructie 1986. Suprafata utila totala 66,8 mp.

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
1

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 103.000 euro negociabil Telefon:

1431 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

ANDA , CET , 2 camere decomandat
9
5

ANDA , CET , 2 camere decomandat

Exclusivitate ! Va propunem un apartament de 2 camere , decomandat cu suprafata utila de 49 mp , suprafata totala 54 mp cu balconul care este pe bucatarie , izolat exterior , mobilat , termopane , rulouri exterioare doar la dormitor , incadrat , etaj 3 4 . Merita vizionat .

1490 EUR/m2 | 51 m2

Anda, Constanta, Constanta

Schimb apartament 3 camere, transformat în 4, cu apartament 2 camere +diferența
10
12

Schimb apartament 3 camere, transformat în 4, decomandat, et. 3, 67,8 m2 + 2 balcoane, unul transformat în bucătărie, în bloc reabilitat termic, cu apartament 2 camere + diferența. Loc parcare cu abonament pe 2 ani. Tel. Zero șapte doi doi doi doi cinci trei unu doi

1303 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

9
3

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 107.000 euro negociabil

1244 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere decomandat de vânzare   Berceni- Pta Sudului, bloc 1978, etaj 3 4
7
1

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Berceni- Pta Sudului, bloc 1978, etaj 3 4

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Berceni, bloc 1978, etaj 3 4 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Berceni, într-un bloc construit în 1978, la etajul 3 din 4. Apartamentul are o suprafață de 60 mp, este îmbunătățit, bine întreținut și se vinde mobilat. Locuința ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Ploiesti Vest
5
7

Apartament 3 camere, Ploiesti Vest

Apartament 3 camere de vanzare ( proprietar) : Ploiesti Vest ( str. Anotimpului), semidecomandat, etajul 3 din 4, suprafata 51mp, balcon inchis cu termopan. Blocul este anvelopat termic. Apartamentul este disponibil imediat. Acte la zi. Zero7doi1sapte5treisapte5patru Pret negociabil. Nu se percepe c ...

1157 EUR/m2 | 51 m2

Vest%25252bI, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere Berceni- Alexandru Obregia
12
3

Vanzare apartament 3 camere Berceni- Alexandru Obregia

Va prezentam spre vanzare apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 3 10, suprafata 71 mp, 2 balcoane. Apartamentul necesita renovare! pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!

1254 EUR/m2 | 71 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, zona Dristor-Fizicienilor
7
2

Apartament 3 camere, zona Dristor-Fizicienilor

EXCLUS AGENTII! De vânzare (schimb cu 2 garsoniere + diferenta) direct de la proprietar, apartament 3 camere, confort 1, decomandat, etaj 3 8, 66.1 mp, 2 grupuri sanitare, balcon, 3 debarale, gresie, faianta, parchet, termopan, orientare spre vest, bloc reabilitat, anul construirii 1984. Statie STB ...