Apartamente 3 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente 3 camere Persoane Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu trei camere
8

Vând apartament cu trei camere

Apartament cu trei camere,situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui 223-225, et 6 7, an construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral, aer condiționat, 2 balcoane, fără loc de parcare, dar există posibilitatea de a cumpăra sau inchiria.Hipermarketuri in apropiere (Lidl, Kaufland, ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament  de vânzare
7

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 3 camere, complet renovat si utilat în 2023, schimbat instalație sanitară, electrică, turnat șape, etc., et.4, Ostroveni, Aleea Narciselor, nr.2, Rm Vâlcea, suprafață utilă 50 mp, un balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon

1440 EUR/m2 | 50 m2

Ostroveni%2b, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere 10

Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 1, balcon inchis, fara imbunatatiri. Apartamentul se afla in zona Spitalului Judetean, pe Prelumgirea Mihai Viteazul, la intrarea in cartier. Apartamentul nu are imbunatatiri, pretul reflecta valoarea reala a acestuia. Pret 55.000 eur negociabil!

1100 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

ap. 3 cam. 63 mp , MV1 str Gladiolei et 4 , 820 eu mp
10
2

ap. 3 cam. 63 mp , MV1 str Gladiolei et 4 , 820 eu mp

Apartamentul se afla in Carei , Cartierul MV1 , strada Gladiolei , nr. 6 , ap.18 , etaj IV . Suprafata 63.40 mp , compus din 3 camere ( camera de zi 17.33 mp , dormitor 10.75 mp , dormitor 9.86 mp ) , bucatarie 8.88 mp , camara , 2 bai , 2 holuri , balcon 3.88 mp , pivnita 10 mp . Camerele ...

825 EUR/m2 | 63 m2

Carei, Satu Mare

Apartament cu 3 camere de vanzare, etaj 2, - Micalaca
10
5

Apartament cu 3 camere de vanzare, etaj 2, - Micalaca

Apartament etajul 2 Micalaca cu 3 camere semidecomandat, balcon bucătărie și 2 băi, are parchet, termoteca geamuri termopane,un peisaj deosebit care te face sa te simți una cu natura. Vanzare direct proprietar. Vă rog nu mă sunați sau scrieți de la agenții imobiliare!!

1618 EUR/m2 | 68 m2

Micalaca, Arad, Arad

3 camere 2 bai 1992 clasa A etaj 1 Lacul Tei stradal Maica Domnului Alexandru cel Bun
10
2

Proprietar vand apartament spatios, cu 3 camere, an constructie 1991-1992, suprafață 71.20 mp, etajul 1 si clasa energetică A. confort 1, cu toate actele la zi. Situat în zona Lacul Tei, pe str. Maica Domnului, statie STB Alexandru cel Bun, Sector 2. Vedere liberă stradală spre linia de tramvai, este ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

vand apartament 3 camere
5
13

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10,str.sold Stelian n.mihale ,curat,.bloc anvelopat la circa 500 m de metrou N.Grigorescu.

1598 EUR/m2 | 50 m2

Titan%25252525252b-%25252525252bBalta%25252525252bAlb%252525252525c4%25252525252583, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament in vila interbelica str.Popa Nan
7
1

Apartament in vila interbelica str.Popa Nan

Caracteristici principale: Suprafață: 80 m.p. utili, decomandat, bine compartimentat. Etaj: 2 din 2 (tot etajul vă aparține, singur pe etaj) Arhitectură: Vilă interbelică cu istorie, scară interioară elegantă. Acces: 2 scări de acces (ideal pentru intimitate). Renovări și Dotări Moderne: Instalație ...

2063 EUR/m2 | 80 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând sau schimb apartament trei camere semidecomandat
7
2

Vând sau schimb apartament trei camere semidecomandat

Vând apartament trei camere semidecomandat zona Piața Dărmănești et4,izolat termic,cu acoperiș, geamuri termopan,uși interioare din lemn, centrala termica, aproape de centre comerciale, școală. Sau schimb cu garsoniera spațioasă plus diferența. Loc de parcare

904 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 3 camere etaj 1 Ion Creangă Prefectura Primarie(fostul C.E.C) liceul Pedagogic
10
9

****PRET FIX și INDISCUTABIL! *****VIZIONARI NUMAI Pe Weekend.. după o discuție în prealabil ,Nu locuim in zona ! ***Rog sa citiți cu atenție descrierea din anut și până la capăt!! NU mai deranjați inutil! VAND Apartament cu 3 camere, etaj 1, în cea mai EXCLUSIVISTA și SELECTA zona din ...

1119 EUR/m2 | 67 m2

Alexandria, Teleorman

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

13 Septembrie vis-a-vis de Marriott
7
78

13 Septembrie vis-a-vis de Marriott

Casa 70 mp, toate facilitatile, finisat la cheie, centrala gaz, aer conditionat, contoare. Casa nu are curte, intrarea se face direct din strada, unic propietar, super oferta, posibilitate de mansardare.

1427 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1
10
4

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

 Rate direct laproprietar ,casa de cultura , etaj 3 , 50 mp , gaze, , mobilat , utilat
1
4

PROPRIETAR ( zero comision) vand Apartament etajul 3 din 4 , fara lift , , pe sud , incadrat , anvelopat , pozitionat la strada , blocul detine usa metalica la intrare , acces pe baza de interfon , casa scarii renovata acum 2 ani , acoperisul refacut acum 2 ani , Apartamentul se vinde mobilat ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

vând partament cu 3 cam'et'1 m11 sau schimb cu casa ,ofer si diferentă
10

De vânzare Apartament 3 camere complet mobilat și utilat Etaj 1din 4, zonă liniștită, cu locuri de parcare disponibile chiar în fața balconului Apartamentul are o compartimentare practică și modernă: 2 dormitoare spațioase sufragerie cu ieșire directă în balcon bucătărie mare și luminoasă ...