Apartamente 3 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
vand apartament la casa
5
8

vand apartament la casa

vând apartament la casa ( curte comuna ) compartimentat :3 camere , baie , bucătărie , hol trebuie renovat complet , este exact ca în poze preț fix

356 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Promovat
vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

apartament 3 camere cf 1 decomandat parter balcon centrala termica termopan aer conditionat instalatie electrica sanitara refacuta complet izolat exterior polistiren interior vata minerala rigips gresie parchet acte la zi in cartier obor

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere pe str Viorele  vis-a-vis de școala 97 Tineretului
8
6

Vând apartament 3 camere pe str Viorele vis-a-vis de școala 97 Tineretului

Proprietar, vând apartament decomandat alcătuit din 3 camere cu balcon pe Str Viorele, nr 30, în cartierul Tineretului, vis-a-vis de Școala 97. Este situat la parter , într-un bloc din 8 etaje, foarte aproape de mijloacele de transport , universități, piața , magazine, parcuri. Zona este liniștită. ...

2857 EUR/m2 | 70 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
5
9

Vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10 zona 300 m piața Titan str sold Stelian N Mihale la circa 500 m metrou N.Grigorescu curat bloc anvelopat

1631 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș
10
2

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș

Vând apartament cu 3 camere în Caransebeș, parter. Tel. Descriere: Suprafața: 70,77mp Decomandat Baie Bucătărie Termopane Centrală Rulouri Uși schimbate Gresie și faianță 2 Dormitore Sufragerie Debara Hol Posibilitate spațiu comercial, salon etc. Bloc izolat termic Vis-a-vis de Liceul Decebal Comision ...

985 EUR/m2 | 71 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 3camere tautii magheraus, str. 3, nr.

Apartament 3camere tautii magheraus, str. 3, nr.

Apartament tautii magheraus, str. 3, nr. 49, ap. 4, construcție 2022 (imobil cu 6 apartamente), etaj parter, cu curte Su=94,5 mp, 2 locuri de parcare Su=50 mp, semifinisat, integral cu încălzire în pardoseală, Sc=80 mp, Su=66,4 mp, compus din 2 dormitoare, 2 băi, openspace living+bucatarie, 2 holuri

1295 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 3 camere decomndate ultracentral
5
1

Vand apartament 3 camere decomndate ultracentral

Vand apartament 3 camere ultracentral, decomandate, super finisat, centrala proprie, canalizare separată, parter. Suprafața construită 74,26 mp Preț pe mp la cheie 2007 Euro mp în centrul orașului.

2159 EUR/m2 | 69 m2

Sibiu, Sibiu

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere.
8
1

Apartament 3 camere.

Proprietar, vand apartament 3 camere in cartierul Aviatorilor din localitatea Deveselu, jud. Olt. Apartamentul este situat intr-o zona linista, inconjurat de o padure si se afla la aproximativ 5 km de orasul Caracal. Acesta este renovat: usi schimbate, geamuri termopan, parchet. De asemenea, apartamentul ...

720 EUR/m2 | 75 m2

Deveselu, Olt

Vanzare 3 camere Brancoveanu
8
6

Vanzare 3 camere Brancoveanu

Cricovul Dulce (apropiere metrou) - 3 camere confort 1 , decomandat , parter 4 , cu balcon , vedere mixta , boxa subsol , mobilat nemobilat , toate actele , liber , AC , camara , debara , apropiere Marie Curie , Mega Image , transport . Pret discutabil.

1923 EUR/m2 | 65 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
11

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  decomandat
6
1

Apartament 3 camere decomandat

Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc

1570 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere decomandat
10
5

Apartament 3 camere decomandat

Direct de la proprietar. Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere,decomandat,64m pătrați,anul 1984,zona Paralela 45 Targu-Jiu,parter înalt (110 cm),mobilat,echipat cu electrocasnice: - centrală termică pe gaz Ariston - masina de spalat rufe Beko(în garanție 5 ani) - cuptor cu microunde - aragaz ...

1531 EUR/m2 | 64 m2

Targu Jiu, Gorj

Iasi - Dacia - Sc. G. Cosbuc - 3 Camere decomandat - parter bine izolat
8

Persoana fizica vand apartament 3 camere decomandate, 64 mp, parter, doua bai, dubla vedere, situat langa Scoala G Cosbuc. Apartamentul este izolat exterior, izolat si in subsolul blocului, recent renovat, instalatii termice, sanitare, electrice schimbate, centrala, canalizare separata fata de restul ...

1914 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Iasi, Iasi

Vând ap 3 camere Brașov zona Coresi
5

Vând ap 3 camere Brașov zona Coresi

Vând ap 3 camere zona Coresi, decomandat, 2bai, an construcție 2021, mobilat, loc parcare

2171 EUR/m2 | 76 m2

Brasov, Brasov

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Apartament de vânzare!
5

Apartament de vânzare!

Apartament de vânzare, 3 camere ,Sighișoara ,cartier Bărăgan. Ideal pt spațiu comercial,63 mp ,parter. Relații la tel .

1111 EUR/m2 | 63 m2

Bărăgan, Sighisoara, Mures

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Pentru familii ! Ap.3 camere decomandat la pret de garsoniera
5
2

Vă puteți muta cu copiii în acest apartament mobilat și utilat,aflat la parter înalt pe strada Arieșului,in spatele bisericii. Loc liniștit,fara trafic,in care copiii se pot juca în siguranță. Are 54 mp, camera de zi mare,bucătărie,hol lung cu dulapuri pe toată lungimea lui, până în tavan.Din hol se ...

907 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere cartier Victoriei renovat
10
2

Apartament 3 camere cartier Victoriei renovat

Apartament 3 camere cartier Victoriei Vând apartament cu 3 camere-parter, renovat în urmă cu 5 ani, instalație sanitară, electrica, canalizare separată. Mobilier la comandă. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul se află într-un cartier liniștit aproape de toate punctele de interes ...

1157 EUR/m2 | 70 m2

Tarnaveni, Mures

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Salvează căutarea