Apartamente 2 camere de vanzare Sector 4 Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
2 Camere + Gradina - 12 minute metrou Dimitrie Leonida
9

2 Camere + Gradina - 12 minute metrou Dimitrie Leonida

2 camere + gradina parter din 3 cu lift Situat pe strada drumul cretestilor 12 minute de mers pe jos fata de metrou Dimitrie Leonida 51 mp si 34mp de curte Încălzire prin pardoseală Aer condiționat inclus Acte gata mutare imediată! Pret 121.950eur 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp ...

2391 EUR/m2 | 51 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 2, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la ~10 de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 1971, este decomandat, mobilat, utilat, 34 mp, P din 10, se vinde exact asa cum este în poze. Avantajele ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere Bd. Tineretului - stradal - vav Parc - metrou - 50mp
14

Galaxy Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere situat stradal pe Bd. Tineretului, intr-o zona extrem de cautata pentru accesul rapid catre metrou, parc si multiple puncte de interes urban. Proprietatea beneficiaza de o pozitionare excelenta, la cateva minute de statia de metrou Tineretului ...

2558 EUR/m2 | 50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica
6
5

Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica

Apartament cu 2 camere semidecomandat la parter cu loc de parcare si boxa in bloc cu 4 etaje, anvelopat, complet mobilat și utilat, instalații refăcute. Blocul se afla pe strada Aleea Gornesti, zona orientativa: Sector 4, Bd. Constantin Brâncoveanu – Str. Luica - Str. Uioara. Zona este aerisita, liniștită, ...

1430 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6
1

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, cu Centrala. Metalurgiei. Postalionului.
8
1

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei, Postalionului. Decomandat, parter din 6. Cu Centrala proprie si balcon. Zona de blocuri noi.

1567 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Brancoveanu - Metrou
12

Apartament 2 camere Brancoveanu - Metrou

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere modificat in 3 camere in Sectorul 4,B-dul Constantin Brancoveanu - Metrou Suprafata 65mp,parter din 8 etaje,cu balcon spatios,an constructie 1987,decomandat Apartamentul este renovat recent de la 0,schimbate instalatiile sanitare si electrice. Centrala ...

3077 EUR/m2 | 65 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, Brancoveanu / Sector 4, renovat, mobilat-utilat
7
1

Apartament Modern 2 Camere | Renovat Integral | Brâncoveanu – Sector 4 Vă prezentăm un apartament elegant și primitor, complet renovat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Sector 4, pe o stradă adiacentă Bulevardului Constantin Brâncoveanu. O locuință ideală pentru cei care își doresc ...

2171 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Berceni   Piata Resita
8
38

Apartament 2 camere Berceni Piata Resita

Berceni Piata Resita , parter din 4 , bloc anvelopat , confort 2 , termopan , faianta si gresie in baie si in bucatarie , parchet in camere , usa metalica , loc de parcare , piata si magazine in imediata apropiere , statie Stb langa bloc , 15 minute pana la metrou Piata Sudului .

1689 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2045 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei
3

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar un minut de statia de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul are o suprafata utila totala de 52,1 mp si este amplasat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Locuinta se preda la cheie, fiind pregatita pentru mutare. Optional, ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat  Loc de parcare  Grand Kristal
12

Apartament 2 camere decomandat Loc de parcare Grand Kristal

Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap #259;r #259;torii Patriei - 7 min Metrou - 2 camere - mobilat
9

Va propun spre vanzare un apartament finalizat, situat pe strada Dealul Bistrii nr 25 la parter ul unui bloc cu 3 etaje, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si beneficiaza de loc de parcare. Se afla la doar 7 min de mers pe jos de metroul Dimitrie Leonida. Detalii la nr de tel: 07878059 ...

1919 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei

1853 EUR/m2 | 34 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea