Apartamente 2 camere de vanzare Sector 2 Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 2 camere Stefan cel Mare   Metrou   Bucur Obor
9

Apartament 2 camere Stefan cel Mare Metrou Bucur Obor

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 8, contorizat, renovat complet, an constructie 1982, suprafata 56 mp, instalatii schimbate, 2 balcoane inchise, mobilat si utilat complet acum 1 an, zona linsitita, metrou, STB, acces facil catre orice parte a orasului, 15 minute autostrada, acte pregatite ...

3182 EUR/m2 | 55 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Doamna Ghica - Brasoveni, super apartament 2 camere decomandate, mobilat utilat, etaj 4
14
1

TEIUL DOAMNEI Str. Brasoveni, vanzare apartament exceptional, compus din 2 camere decomandate, in suprafata utila de 56 mp. situat la etajul 4 in imobil bloc reabilitat termic, structurat pe S + P + 10E constructie finalizata in anul 1979. FINISAJE: gresie si faianta, parchet, tamplarie ...

2036 EUR/m2 | 56 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
14
1

2036 EUR/m2 | 56 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Teiul Doamnei - Str. Brasoveni, apartament exceptional 2 camere decomandate, etaj 4, bloc 1979
14

2036 EUR/m2 | 56 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Metrou Obor mobilat etaj intermediar 2 camere
8

Metrou Obor mobilat etaj intermediar 2 camere

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Ștefan cel Mare – intersecție cu Lizeanu, o locație excelentă, bine conectată la toate punctele de interes ale orașului, la o distanta de 8 min de metrou Obor. Locuința are o suprafață de 52 mp și este amplasată la etajul 4 din 8, într-un ...

1976 EUR/m2 | 45 m2

Sector 2, Bucuresti

Decomandat renovat 2 camere Vergului Pantelimon
8
1

Decomandat renovat 2 camere Vergului Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Șos. Vergului, într-un bloc construit în anul 1976, la etajul 4 din 10. Apartamentul are o suprafață de 40 mp și dispune de balcon, oferind un spațiu bine compartimentat și luminos. Se vinde nemobilat, fiind ideal pentru amenajare ...

2297 EUR/m2 | 37 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Stefan cel Mare   Metrou   Bucur Obor
9

Apartament 2 camere Stefan cel Mare Metrou Bucur Obor

3182 EUR/m2 | 55 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Pantelimon Spital   Parc
7
1

Apartament 2 camere Pantelimon Spital Parc

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 10, suprafata 39 mp, an constructie 1975, instalatii schimbate, mobilat si utilat complet, usi noi interior, zona linsitita, bloc anvelopat, gradinita, scoala, liceu, 15 minute mega mall, 15 minute metrou costin georgian, acte pregatite pentru vanzare.

1641 EUR/m2 | 39 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon
4
2

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Pantelimon, Sector 2. Suprafața utilă de 54 mp, etaj 4 10, bloc reabilitat termic, construit în 1980. Acces facil către metrou Pantelimon, Parcul Morarilor și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afiș ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon
4
25

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Pantelimon. Suprafața de 50 mp, etaj 4 8, bloc construit în 1982. În imediata apropiere se află mega mall, Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1280 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon
8
54

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon

Apartament de vanzare cu 2 camere in Pantelimon - Ideal pentru investiție sau cupluri la inceput de drum.Apartamentul propus spre vanzare se remarcă printr-o compartimentare optimă și dotări moderne, fiind ideal pentru o familie sau un cuplu. Iată detalii tehnice relevante:Suprafața utilă: 55 mp. Situat ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat
5
14

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta, Nr. 1, Bl. 34, Et 4 11, vis a vis de Spotalul Sfantul Pantelimon, bloc din 1974, are aprobata reabilitarea termica urmand sa intre in proces de reabilitare, 41 mp, recent renovat, parchet nou, gesie noua, prize si intrerupatoare noi Panasonic, ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Sector 2, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

17

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile – Sector 2
20

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile ndash; Sector 2 Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie, intr-o zona linistita si bine conectata din Sector 2, zona Baicului. Strada Stolnicul Vasile Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 4 (fara ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 2 camere, Kaufland Vergului
10

Vand apartament 2 camere, Kaufland Vergului

Proprietar, va prezint pentru vânzare un apartament de 2 camere situat in zona Vergului - Kaufland, la etajul 4 din 10, într-un bloc solid, reabilitat termic, amplasat într-o zonă liniștită și verde. Locuința se remarcă printr-o compartimentare practică și o lumină naturală foarte bună, oferind un spațiu ...

2297 EUR/m2 | 37 m2

Vergului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere CF3 Pantelimon Sector 2
10
5

Vanzare Apartament 2 camere CF3 Pantelimon Sector 2

De vânzare apartament 2 camere confort 3 Aleea Pantelimon. Suprafata 26mp Se vinde mobilat si utilat Scara curata Bloc in curs de reabilitare termica - se va scoate certificat energetic Asociatie de proprietari fara restante la intretinere Etaj 4 4 Cadastru Intabulare Gaze - doua focuri. Incalzire ...

1635 EUR/m2 | 26 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
10
1

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea