Apartamente 2 camere de vanzare Pitesti Arges • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament varianta Prundu - Craiovei, vav de Sala Polivalenta, mobilat, parcare
9
2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe varianta Prundu - Craiovei, lângă Sala Polivalentă, într-o zonă excelentă, aproape de mijloace de transport, școli, magazine și facilități sportive. Clădirea este nouă, construcție 2020. În prețul de vânzare este ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR CF. 1 Decomandat Etaj 1 Mob. Utilat 2 Balcoane An 1988 Clasa Energetică A
13
4

OCAZIE !!! Apartament 2 Camere Confort 1, Decomandat, Etaj 1 4 Zona Teilor, 2 Balcoane, 56 Mp., An Construcție 1988, Aproape De Centru, CLASĂ ENERGETICĂ ,, A ,, - Îți prezentăm un apartament cu adevărat valoros, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Teilor, la doar ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Ap. 2 camere decomandat, etaj 1, ultracentral IC Bratianu Magnolia
16

Ideal pentru cei care isi doresc sa isi personalizeze complet locuinta dupa propriile gusturi si nevoi, intr-una dintre cele mai apreciate zone din Pitesti. Va propun spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat ultracentral, pe Bulevardul IC Bratianu, zona Magnolia, Pasajul Sfanta Vineri ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
13
4

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea ...

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 1 Centrală Termică 42 Mp. Liber Complex 2
9
1

Ofertă Specială Apartament 2 Camere, Trivale Complex 2 Zonă liniștită, aproape de bulevard - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în Trivale Complex 2, într-o zonă recunoscută pentru liniște, ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Ofertă !!! Apartament 2 Camere GĂVANA 2 Etaj 1 Centrală Confort 2
10
9

Apartament 2 Camere GĂVANA 2 Confort 2 Etaj 1 din 4, aproape de piață, dotat cu centrală termică, termopan integral inclusiv balcon, ușă metalică nouă, gresie și faianță, parchet laminat, baie cu aerisire, mobilă de bucătărie inclusă în preț. Prețul este fix. MERITĂ VĂZUT !!! Agenția Imobiliară * KRISS ...

1707 EUR/m2 | 41 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 1 Renovat Total 2025 Liber
9
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Etaj 1, Expo Parc, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Semicentral Confort 1 Etaj 1 4 Liber Renovat Recent Totul Nou 2023
8
13

Super Ofertă ! NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Foarte Aproape De Centru, Liber, Confort 1, Etaj 1 4, De LUX Renovat Total Nou IUNIE 2023, dotat cu centrală termică NOUĂ, Termopan integral inclusiv balcon, Izolat termic pe exterior, prize și întrerupătoare schneider, Gresie și faianță ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Promovat
9
2

1980 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere – Cartier  Mărășești
12
1

Apartament 2 camere – Cartier Mărășești

Next Level Imob pune în vânzare( sau schimb cu apartament de 3 sau 4 camere+diferemță,) un apartament de 2 camere situat pe strada Mărășești, aflată lângă Pădurea Trivale. Imobil este construit din cărămidă, apartamentul fiind renovat în 2021. Proprietatea dispune de centrală termică proprie cu calorifere ...

1700 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere, Găvana Platou, Etaj 1, mobilat, utilat, parcare
7
4

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Pitești – Găvana Platou, la etajul 1 al unui imobil cu 6 niveluri, bine întreținut și amplasat într-un cadru liniștit. Proprietatea este decomandată, ...

1616 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Banat | Mobilat și utilat |
13

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, în zona Banat, o zonă foarte bună și apreciată pentru accesul rapid către magazine, transport, școli și alte puncte de interes. Apartamentul are 52 mp utili plus balcon și se vinde mobilat și utilat, exact cum se prezintă. Compartimentarea este practică, ...

1620 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Promovat
13

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Promovat
13
4

OFERTĂ !!! Apartament 2 Camere Confort 1, Decomandat, Etaj 1 4 Zona Teilor, 2 Balcoane, 56 Mp., An Construcție 1988, Aproape De Centru, CLASĂ ENERGETICĂ ,, A ,, - Îți prezentăm un apartament cu adevărat valoros, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Teilor, la doar câteva ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

9
4

Ofertă Specială Apartament 2 Camere, Trivale Complex 2 Zonă liniștită, aproape de bulevard - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în Trivale Complex 2, într-o zonă recunoscută pentru liniște, accesibilitate ...

1428 EUR/m2 | 42 m2

Trivale, Pitesti, Arges

22
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Expo Parc, Etaj 1 din 4, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către puncte de interes, ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

apartament de vanzare
5
3

apartament de vanzare

- etajul 1 4 - termoizolat exterior - geamuri termopan inclusiv balconul inchis - centrala propie Vaillant - zona centrala : piata, scoala generala, supermarket-uri, parcul Expo, etc. - disponibil imediat - exclus agentii imobiliare

1477 EUR/m2 | 52 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
16

1890 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament Stefanesti Cavalerului Residence Bloc 2026 parcare inclusa
6

NOU - 0% Comision. Vino sa iti personalizezi viitorul tău apartament si sa alegem impreuna parchetul, gresia si faianta. Disponibile doar 2 unități! Prețul este de 101.990 Euro cu un loc de parcare si TVA inclus . Rezervarea se face cu avans de 15% din prețul apartamentului iar diferenta la semnarea ...

1645 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1
5
1

Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1

Apartamentul de vanzare are doua camere, confort 1 si e situat la etalul 1. E situat in cartierul Trivale, bloc izolat termic si este decomandat. In apropiere sunt magazine, scoli, gradinite, piata, Parcul Trivale... Are o suprafata de cca 49 mp.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament PRUNDU Etaj 1
8

Apartament PRUNDU Etaj 1

Dacă îți dorești o locuință confortabilă, bine poziționată și cu un real potențial, acest apartament din Prundu poate fi alegerea perfectă! ✨ Situat într-un bloc solid, la etajul 1 din 7, apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, ideală pentru confort și intimitate. Poziționarea la bulevard ...

1987 EUR/m2 | 49 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea