Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: noua Imobiliare Apartamente de vanzare Companii Etaj: Parter Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniere moderne de vânzare – în ansamblu nou, Târgu Jiu, strada Islaz
10
12

Garsoniere *noi - de vânzare - suprafețe cuprinse între 36-43 mp* - strada Islaz, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre achiziție garsoniere moderne, situate într-un ansamblu rezidențial nou construit (2022), localizat pe strada Islaz, Târgu Jiu – la doar 350 m de Colegiul Tehnic „Henri Coandă” ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Ap. 2 camere transformat in 3 | renovat integral 2026| Exercitiu-Banat
17

Parter inalt si izolat integral / incalzire in pardoseala + SPC / tripan / AC / centrala noua / baie moderna cu bideu si dus / usi noi / spatiu de zi generos, tip open space, rezultat din fosta bucatarie si hol – apartament de 2 camere transformat in 3, renovat complet in 2026, situat in cartier Exercitiu, ...

2105 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Bloc nou | apartamente 2 cam | suprafete pana la 71 mp | comision 0%
15
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare apartamente noi cu 2 camere, cu comision 0% pentru cumparator, intr-un imobil aflat in curs de finalizare. Blocul este aproape finalizat, in proportie de aproximativ 95%, iar apartamentele sunt disponibile la parter, etajul 1, etajul 2 si etaj retras, ...

1878 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, gradina, zona Torontalului, Timisoara
6

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter intr-un bloc nou, cu gradina si loc de parcare suprateran din zona Torontalului din Timisoara, judet Timis. Apartamentul dispune de o suprafata de 63 mp utili fiind compus din hol de acces, bucatarie ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere NOU – Preț de dezvoltator, TVA inclus
12

Apartament 2 camere NOU – Preț de dezvoltator, TVA inclus

Vă propun spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situate în cartierul Grădiște, Arad. Prețuri de dezvoltator, TVA inclus. Complexul rezidențial are următoarele caracteristici: • Regim de înălțime: P+3E • Suprafață apartamente: între 42,6 mp utili și 62,6 mp utili + balcon • An construcție: ...

1784 EUR/m2 | 43 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere NOU – Preț de dezvoltator, TVA inclus
13

Apartament 3 camere NOU – Preț de dezvoltator, TVA inclus

Vă propun spre vânzare un apartament nou, cu 3 camere, situate în cartierul Grădiște, Arad. Prețuri de dezvoltator, TVA inclus. Complexul rezidențial are următoarele caracteristici: • Regim de înălțime: P+3E • Suprafață apartamente: între 42,6 mp utili și 62,6 mp utili + balcon • An construcție: ...

1746 EUR/m2 | 59 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Locuință nouă cu 3 camere, ideală pentru investiție – zona Clinicilor
9

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Clinicilor Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Centru de cultura ...

3232 EUR/m2 | 63 m2

ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere 2 bai Onix Nord Aviației I Parter I
8

Apartament 2 camere 2 bai Onix Nord Aviației I Parter I

Va ofer spre vanzare apartment cu 2 camere (2 bai), luminos, cu vedere catre , situat in Complexul Rezidential Onix North Park, str. Drumul Nisipoasa 46-52, sector 1, in Aviatiei, in Nordul Bucurestiului, langa zona de business/corporate. Ideal locuinta / investitie! Disponibilitate imediata! Gata de ...

2281 EUR/m2 | 57 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancusi Drumul Taberei I Bloc 2010 I metrou I COM 0%
9

Va ofer spre vanzare garsoniera / studio in Cartierul Brancusi - ANL, langa parc, langa Statia de Metrou Valea Ialomitei, in Drumul Tabereri, sector 6, intr-o zona foarte linistita care dispune de toate facilitatile pentru un stil de viata sanatos, modern, activ si confortabuil. Disponibilitate imediata! ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
METROU PACII 2 CAMERE CU GRADINA DE 150 mp  COMISION 0%
20

METROU PACII 2 CAMERE CU GRADINA DE 150 mp COMISION 0%

Apartament 2 camere cu grădină proprie – o oportunitate rară lângă Metrou Păcii-Iuliu Maniu Descoperă un spațiu care îți oferă mai mult decât un simplu apartament: confort, intimitate și libertatea unei grădini proprii de 150 mp, chiar la tine acasă. Situat într-un imobil nou, finalizat, acest apartament ...

2632 EUR/m2 | 57 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - FERDINAND I - Calea Mosilor - Sos. Mihai Bravu
10

Va propun spre achizitie un apartament cu 2 camere, in suprafata de 62 mp + 35 mp terasa, decomandat, situat la parter inalt intr-un imobil nou, constructie 2025, format din doua corpuri cu regim mic de inaltime S+P+2+3R. Apartamentul este configurat cu bucatarie inchisa, living luminos, dormitor cu ...

2799 EUR/m2 | 62 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere decomandate Buhusi Bacau
11

De vanzare apartament 2 camere decomandate Buhusi Bacau

Agentia Infinit Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, situat in Buhusi pe BLD. Republicii, la parter, in apropiere de centrul orasului, la cateva minute de mers pe jos de primarie, magazine, scoli si alte puncte de interes din zona Acest apartament este de renovat ...

872 EUR/m2 | 51 m2

Central, Buhusi, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in Saturn
16

Apartament 2 camere de vanzare in Saturn

Vă prezentăm un apartament modern și primitor, situat la parter, în zona Saturn ideal pentru locuit sau investiție. Proprietatea a fost complet renovată, totul fiind nou și pregătit pentru mutare imediată. Caracteristici principale: • Suprafață: 43 mp • Compartimentare: 2 camere • Parter – acces facil Dotări ...

1453 EUR/m2 | 43 m2

Bujac, Arad, Arad

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat
12

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, in apropeiere de Sud Plaza. Apartamentul este amplasat la parter, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+5E+Er, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 43,7 mp, fiind ...

2432 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral Oradea | Cabinet psihologic
18

Apartament 2 camere decomandate ultracentral Oradea, situat la casa, cu pod inalt mansardabil si 4 ferestre orientate spre strad). Proprietatea este complet renovata in anul 2025 pana la caramida si este avizata pentru cabinet psihologic, fiind ideala atat pentru locuinta, cat si pentru birou sau activitati ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu centrala proprie, zona Parneava, Arad
7

Apartament cu centrala proprie, zona Parneava, Arad

Elegance Imobiliare vă propune, în exclusivitate, un apartament primitor situat în zona Parneava, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+2+M, ideal pentru cei care caută confort, accesibilitate și o atmosferă liniștită. Locuința are o suprafață construită de 47 mp și este complet mobilată și ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Parneava, Arad, Arad

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând  3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița
8
13

Vând 3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița

Vând urgent apartament transformat în spațiu comercial Compus din 4 incaperi Detine 2 băi ,centrală termica proprie Termopane peste tot Intrare din exterior cu rampă pentru handicap Se vinde cum se vede în poze Preț 92000 Euro Zonă excelentă govandari Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Centrul%252bCivic, Resita, Caras-Severin

Promovat
Ap. 3 camere Duplex, Etaj1+Parter stradal, ideal spatiu comercial
9
1

Ap. de 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, este foarte bine pozitionat la strada astfel ca parterul se poate utiliza ca si spatiu comercial. Ap. are CT noua cu tevi din cupru si calorifere noi, are 2 bai ambele au aerisirea in ghena fara geam dea aerisire naturala, peretii sunt drepti, curati renovati in urma ...

1150 EUR/m2 | 80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere decomandat, parter, 72 mp, Precista, Piatra Neamt
10
1

Apartament de 2 camere situat pe Est in Precista la parter inalt, decomandat cu suprafata generoasa de 72 mp (balcon de 5,7 m inclus). Are boxa spatioasa, loc de parcare, blocul este nou, mobila si electrocasnicele sunt putin utilizate. Se vinde complet mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea