Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: noua Imobiliare Apartamente de vanzare Companii Etaj: Etaj 2 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si bucatarie inchisa I Giroc
11

Apartament superb cu 2 camere si bucatarie inchisa I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou finalizat în 2025, în zona Braytim – Giroc, la limita cu Timișoara, într-o locație liniștită, la doar 50 m de asfalt. Apartamentul are o suprafata utila de 48mp, se afla la etajul 2 si are urmatoarea ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
IMI Residence - Comision 0 - Apartament cu o camera, 38 mp - loc parcare inclus
10

La pretul afisat se adauga TVA 21% IMI Residence, dezvoltator cu peste 10 ani de experienta in domeniul imobiliar, ofera spre vanzare apartamente de tip studio (1 camera) si apartamente de tip 2 camere (living open-space cu bucataria) amplasate intr-un cartier nou rezidential al comunei Sanandrei, localitate ...

1180 EUR/m2 | 39 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 51 mp, terasa, in complex premium!
8

Apartament 2 camere, 51 mp, terasa, in complex premium!

Apartament modern cu 2 camere, situat in zona strazii Fabricii, într-o zonă în plină dezvoltare si cu multiple puncte de interes. Suprafață utilă: 51 mp Compartimentare: living spațios, dormitor, bucătărie, baie si terasa Detalii imobil: etaj 2/7, bloc nou construit după standarde NZEB (consum ...

3471 EUR/m2 | 51 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat, etaj2, bloc nou, 67 mp, 2 balcoane, parcare proprie,Tudor, Targu Mures
10

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 2 camere, pentru un stil de viata modern, aerisit si echilibrat situat in apreciatul cartier Tudor, Targu Mures. Situat intr-un ansamblu rezidential ...

2314 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral – renovat complet, poziție excelentă.
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral, vis-a-vis de magazinul Bucovina – o locație premium, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4, într-un bloc din cărămidă, izolat ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2
20

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2

Apartament 4 camere central B-dul Traian langa Catedrala Adormirea Maicii Domnului de langa Gara 80 mp utili etaj 2 4 4 camere 2 bai balcon mare totul nou Locuinta impresioneaza prin starea impecabila si atmosfera moderna, fiind amenajat cu grija. Bucataria este complet mobilata si utilata, ...

1813 EUR/m2 | 80 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat etaj 2, 69 mp utili, zona Fermelor
6
1

Apartament de 2 camere semidecomandat in suprafata utila de 69 mp (60 mp + 9 m balconul) situat la etajul 2 in bloc nou din 2021. Fiind orientat pe sud este foarte calduros si luminos, oferind lumină naturală și confort termic pe tot parcursul zilei. Detine CT, tâmplărie PVC cu geam termopan, loc de ...

1304 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Finisat premium. Mobilat si utilat. Parcare acoperita. Decomandat
8
2

Vand apartament decomandat, situat in bloc NOU, izolat termic exterior, cu acoperis, 2 camere, 50 mp utili + TERASA + pod propriu, folosit ca spatiu de depozitare, cu suprafata egala cu suprafata apartamentului. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2130 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi
6
2

Vand apartament situat in bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, etaj INTERMEDIAR, 2 camere, 53 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT si UTILAT, aer conditionat. Loc de Parcare inscris ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Etaj intermediar. Decomandat. Bucatarie inchisa. Langa ESO
10
3

Etaj intermediar. Decomandat. Bucatarie inchisa. Langa ESO

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj INTERMEDIAR, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa
7

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj INTERMEDIAR, 48 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1998 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Parcare acoperita. Mobilat si utilat cu materiale de calitate. Langa Lidl
8

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 2 camere, 50 mp utili + terasa, langa Lidl. Model cu pod propriu, suprafata de 40 mp, dotat cu velux, DRESSING, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Stefan cel Mare apartament nou
13

Stefan cel Mare apartament nou

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

4744 EUR/m2 | 50 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 de la cumparator. Girocului-Esso, Timisoara, bloc nou. Et. 2!
9
4

Apartament cu 2 camere, in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara. Este situat la etajul 2 din 3, Imobil construit in anul 2015, izolat; Model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea