Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Persoane Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
14

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
2

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!
5
3

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!

Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu două camere
7
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu două camere decomandat, mobilat și utilat complet situat într-o zonă de confort în apropiere de școala (sc 6), liceu ( lic economic), grădiniță, cabinet medic de familie, stomatologie, biserică, farmacie, magazin (Profi, Ovisim,Stejarul), mijloace de transport (capăt linie 1). Apartamentul ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Botosani, Botosani

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat de vânzare
9

Apartament 3 camere decomandat de vânzare

De vânzare apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu vedere către noul parc construit de curând ,zona liniștită cu locuri de parcare libere..Apartamentul este gol fără mobilier,fără îmbunătățiri doar termopane și acoperiș,preț negociabil.

677 EUR/m2 | 62 m2

Bals, Olt

vând    schimb  ap. 3 cam. 71 mp bl.S9 acoperit total ,cu boxă ,parcare  ,îmb.  ,lângă ASIROM
10
5

vând schimb ap. 3 cam. 71 mp bl.S9 acoperit total ,cu boxă ,parcare ,îmb. ,lângă ASIROM

Vând schimb apartament 3 camere 71 mp bl.S9, Mărăței ,acoperit total, cu boxă ,parcare ,îmbunătățiri, zona liniștită, lângă ASIROM .

958 EUR/m2 | 71 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând apartament 3 camere 71mp bl.S9 Mărăței acoperit total lângă ASIROM cu boxă, parcare, îmbunătăți
10
2

vând apartament 3 camere 71mp bl.S9 acoperit total Mărăței lângă ASIROM cu boxă, parcare, zonă liniștită lângă Școala NR.2

958 EUR/m2 | 71 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament de vanzare 2 camere racadau
10
11

Apartament de vanzare 2 camere racadau

De vanzare! Proprietar Apartament 2 camere 40 mp Racadau etaj 4 4 bloc de caramida tip vila, zona linistita, priveliste superba, scara curata. Specific ca apartamentul provine din garsoniera unde s-a mai amenajat o camera intr-un spatiu mort al blocului Acoperisul a fost renovat complet in 2021. ...

1825 EUR/m2 | 40 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Apartament 3 camere,decomandate,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal,bloc 21
7
4

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal,Bloc 21, etaj 4, bloc reabilitat termic în 2024. Suprafață: 66 mp 3 camere decomandate 2 balcoane Uscător comun pe scară Bloc izolat termic recent 2024(costuri mici la întreținere) Zonă foarte bună aproape ...

1038 EUR/m2 | 66 m2

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand Apartament spatios cu 2 camere,decomandat, 56mp utili-Nord- Neg.
8
5

Proprietar, vand apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in zona Nord-Republicii, Rm. Valcea, la doar 5 minut de Spitalul Judetean. Apartamentul se poate compartimenta in 2 moduri: - se poate sparge zidul dintre bucatarie si debarale si se poate face o bucatarie mare - sau se poate sparge ...

1221 EUR/m2 | 56 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Pacii - Apartament 3 camere - 59,800 euro
10

Pacii - Apartament 3 camere - 59,800 euro

Vand apartament 3 camere, decomandat, suprafata utila 67 mp cartier Pacii, bl. 2I, etaj 4 orientare SE (Av. Iancu) balcon inchis boxa subsol, energie electrica - (aprox. 6 mp) garaj aprox. 16 mp - disponibil la pret aditional parchet din lemn masiv laminat gresie, geamuri termopan, centrala ...

893 EUR/m2 | 67 m2

Central, Tarnaveni, Mures

Apartament cu 3 camere decomandat vând s-au schimb (De la Proprietar)
7
5

NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE NICI UN AGENT (Ă)SAU INTERMEDIAR(Ă) Vând sau schimb apartament 3 camere decomandat și complet renovat , instalație electrică schimbată pe cupru (2băi )situat în cartierul Ioșia pe strada Cazaban , cu dublă orientare ,la etajul 4 ...

1664 EUR/m2 | 70 m2

Iosia, Oradea, Bihor

3 camere ,etajul 4, centru , Caracal
1
3

3 camere ,etajul 4, centru , Caracal

Închiriez vând ,apartament cu trei camere, centru,lângă piața agroalimentară din Caracal,bloc din cărămidă ,bucătărie mare ,3 spatii de depozitare( debarale),gresie, faianță,parchet din stejar recondiționat, centrala termica proprie,instalație încălzire din cupru,ferestre pvc,ușa metalică la intrare, ...

1056 EUR/m2 | 68 m2

Caracal, Olt

Apartament tip studio
10
5

Apartament tip studio

Apartament tip studio de vânzare, situat la limita dintre Sânpetru și Brașov (administrativ în Sânpetru), la o distanță de două stații de Mall Coresi, având o suprafață de 52m , bloc nou (2016), etajul 4 din 6, izolat termic, toate utilitățile. Deține balcon, boxă subsol și loc de parcare.

1885 EUR/m2 | 52 m2

Rulmentul, Brasov, Brasov

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Persoana fizica, vand  in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.
8
6

Persoana fizica, vand in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.

Se ofera la vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etaj intermediar (4 din 5), intr-o zona linistita, aproape de spital, scoli, magazine, piata agroalimentara, statii de autobuz. Apartamentul este spatios, avand suprafata utila de 63 mp si suprafata totala de 65 mp. Impreuna cu apartamentul ...

1348 EUR/m2 | 66 m2

George Enescu, Suceava, Suceava

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Vând apartament 3 camere
7
18

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat, 90 mp, Crihala, renovat partial Vând apartament spațios cu 3 camere, total decomandat, situat în zona Crihala, Drobeta-Turnu Severin. Suprafață totală: 90 mp Suprafață utilă: 82 mp Etaj: 4 din 4, cu acoperiș în stare impecabilă Compartimentare: 2 dormitoare living ...

750 EUR/m2 | 82 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament cu 2 camere, B-dul Timișoara (Valea Largă), Sector 6
5
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, cu aer condiționat, mobilat și utilat, situat la etajul 4 din 5, în bloc nou din anul 2020, cu suprafața utilă de 50,50 mp plus terasa de 7,13 mp. Încălzirea este în pardoseală cu centrală proprie. Apartamentul este situat într-un complex rezidențial ...

2520 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Salvează căutarea