Garsoniera zona Abator
11
3

Garsoniera zona Abator

Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie o garsoniera la parterul unui bloc cu 4 etaje, suprafata 34 mp, cu balcon. Garsoniera se vinde mobilata si utilata. Pretul este usor negociabil. Pentru mai multe detalii, va invitam sa ne sunati la numerele de telefon din anunt. Vizionarea se face in ...

1981 EUR/m2 | 32 m2

abator, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 1 camera-comision 0%
8

Apartament 1 camera-comision 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, decomandat, la cheie, in bloc nou construit din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat in zona Girocului,aproape de Calea Timisoarei, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila a apartamentului este de 34 mp. Apartamentul ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera la cheie direct de la dezvoltator.--OCAZIE!
7
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic(10cm EPS 80), situat in comuna Giroc, Calea Urseni. Suprafata utila: 34 mp Apartamentul este compus din: living, bucatarie, baie, hol de acces,balcon. Are toate utilitatile incluse ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos cu priveliste spre oras, zona OMV Manastur
14

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere, situat in cartierul Manastur, pe Calea Floresti, in imediata apropiere a statiei de transport in comun si a zonei OMV. Proprietatea este amplasata la etajul 8 din 8, al unui imobil reabilitat termic, dotat cu lift de generatie ...

2510 EUR/m2 | 75 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Abator, MOBILATA UTILATA
8

Garsoniera de vanzare zona Abator, MOBILATA UTILATA

COD VA 40736 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Abator, o garsoniera, decomandata, cu suprafata de 34 mp, situata la parter din 4. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopane si usa metalica, renovat complet.Garsoniera se ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Teren intravilan
2
4

Teren intravilan

Teren intravilan,în suprafață de 7500mp în comuna Traian.Terenul este alcătuit din doua loturi,unul i suprafata de 4689mp cu deschidere stradala de56,37mp,și altul de 2811mp cu deschidere stradala de 34,29mp.Exista posibilitate de electricitate și apa curenta.Nu este construcție pe teren.PRET 8 EURO/mp.Este ...

7,500 m2

Traian, Braila

STUDIO |  SEA ON |  MOBILAT PREMIUM
16

STUDIO | SEA ON | MOBILAT PREMIUM

Studio de vânzare – SEA ON Mamaia | Prima linie la mare | Smart Home Descoperă un studio elegant, situat într-unul dintre cele mai exclusiviste ansambluri rezidențiale de pe litoral – SEA ON Mamaia, chiar pe plajă! Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 34.7 mp • Balcon generos: 9.2 mp • Suprafață ...

2594 EUR/m2 | 35 m2

central, Navodari, Constanta

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casa noua 2018 cu 2 camere, asfalt, curent, apa, Schitu Duca, 1154mp teren,acte la zi, 34.500 euro
10
6

Casa noua (2018) la asfalt, Schitu Duca (Sat Slobozia, Str. Spicului nr. 7), 30km de Iasi, locuibila si mobilata, zidarie +BCA, 2 camere si hol, tamplarie termopan, acoperita tabla, pod mare, curent electric racordat, apa la poarta, beci mare de piatra, anexe, teren intravilan 1154 mp, pomi pe rod, ...

690 EUR/m2 | 50 m2

Schitu Duca, Iasi

Vând teren intravilan Deva
1
8

Vând teren intravilan Deva

Vand teren intravilan in Deva, strada Viilor( in capat). Terenul are o suprafață de 2700 mp cu frontul stradal de 34 m, utilitățile se afla in apropiere, apa la 3 m, curentul la 30 m și gazul la 50 m. Amplasarea terenului oferă o priveliste superba asupra orasului dar e suficient de retras încât să îți ...

Deva, Hunedoara

Vând teren in viile SOROGARI
2
4

Vând teren in viile SOROGARI

Vând teren 3000 mp in viile Sorogari, cu deschidere 34 ml, vedere spre lac, in apropierea Spitalului Regional (in constructie) si a aeroportului Iasi. . Pret 55 EUR mp, usor negociabil. Tel.

3,000 m2

Sorogari, Iasi

Teren de vanzare in Tuzla partea Mari Negre
1

Teren de vanzare in Tuzla partea Mari Negre

COD VT 34 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în suprafață de 960 mp, situat în Localitatea Tuzla zona Castelul de Apa , amplasat într-o zonă aflată în plină dezvoltare,avand o deschidere de 20 ml, Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea ...

Tuzla, Constanta

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
7

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere 81 mpu LOC PARCARE zona Doamna Stanca
8
2

DIRECT DEZVOLTATOR - APARTAMENTE FARA COMISION !! Apartament NOU cu 4 camere decomandate de vanzare si LOC PARCARE PRIVAT INCLUS IN PRET, in zona Doamna Stanca din Sibiu. Acesta are suprafata utila de 81 mp si 2 balcoane private cu suprafata totala de 6 mp. Apartamentul este bine structurat si ...

1877 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

2 camere decomandate la cheie, cartier Gheorgheni
10
1

2 camere decomandate la cheie, cartier Gheorgheni

Persoana fizica vând apartament cu 2 camere, str. Băișoara nr. 9, Gheorgheni. Complet renovat de la zero, mobilat și utilat ca în poze, gata de mutare. DETALII Etaj 10 10, bloc anii 70 Lift schimbat, casa scării renovată Parcare la 1 minut (Parking Băișoara) 52,4 mp total (46,3 utili + balcon ...

4337 EUR/m2 | 46 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Antony Estate | Teren intravilan de vânzare - Nojorid - Oportunitate
3

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Nojorid, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 5755 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

5,755 m2

Nojorid, Bihor

Promovat
Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti
5
1

Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti

Vă propunem spre vânzare mai multe tipuri de garsoniere și apartamente premium, situate în Ranetti Residence, un imobil nou finalizat în 2022, poziționat excelent lângă Politehnica și Splaiul Independenței, în Grozăvești, sectorul 6. Zonă cu cerere ridicată pentru închiriere – ideal pentru investiție. Detalii ...

3406 EUR/m2 | 32 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 4 camere 81 mpu si LOC PARCARE zona Doamna Stanca
10
1