Boxe auto

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Cumpără cu livrare, direct din pagina anunțului. Vezi detalii

Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50

Boxe Auto SONY
4

Boxe Auto SONY

Boxe Auto SONY X PLOAD in Stare Perfectă de Funcționare. Se Aud Foarte Bine. Preț Ușor Negociabil. Detalii la Telefon ZERO ȘAPTE PATRU CINCI TREI DOI TREI UNU ZERO ȘAPTE. Trimit Și În Țară.

Alexandria, Teleorman

Statie audio auto Mac Audio Thunder 440 pt subwoofer de bass auto
3

Statie audio auto Mac Audio Thunder 440 pt subwoofer de bass auto

Statie Amplificator audio auto Mac Audio Thunder 440 Watts pt subwoofer de bass auto Rog bagatorii in seama sa se abtina ! Cererile de reducere de pret vor fi ignorate ! PRET FIX ! NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI

Cluj-Napoca, Cluj

2 Boxe auto carcasa plastic , 150 W  frecventa 80Hz-18Khz,impedanta 4 Ohm

2 Boxe auto carcasa plastic , 150 W frecventa 80Hz-18Khz,impedanta 4 Ohm

2 Boxe auto carcasa plastic , 150 W frecventa 80Hz-18Khz,impedanta 4 Ohm 125 Ron/buc

Sector 4, Bucuresti

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche
5

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche DISTRIBUITOR AUTORIZAT ALPINE CU MONTAJ IN MARILE ORASE DIN TARA LA CEL MAI BUN PRET! Tweeterele auto ALPINE cu structura optimizată a tweeterului din neodymium oferă o eficiență ridicată și un răspuns liniar, cu frecvență extinsă, nemaiauzita ...

Sector 1, Bucuresti

Boxe Auto Philips 2x60w , noi ,sigilate
4
2

Boxe Auto Philips 2x60w , noi ,sigilate

Boxe Auto Philips 2x60w model GTP 1310 noi, sigilate , nu sunt folosite.

Sector 3, Bucuresti

boxe auto diferite forme
5

boxe auto diferite forme

boxe auto diferite forme se face proba la predare

Slatina, Olt

Boxe auto 3 cai
3

Boxe auto 3 cai

Boxe auto 3 cai,noi in cutie.La o boxa lipseste bass-ul( diametru de 9 cm)

Piatra Neamt, Neamt

Sistem avertizare marșarier
3
2

Sistem avertizare marșarier

Sistem avertizare mers inapoi (12 24V, 107dB) Nivel zgomot 107dB Tensiune 12V 24V Greutate 0,28 kg 80 lei bucata

Sector 2, Bucuresti

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche
5
1

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche

Tweetere Auto Alpine SXE-1006TW 30mm 45 W RMS - Pereche DISTRIBUITOR AUTORIZAT ALPINE CU MONTAJ IN MARILE ORASE DIN TARA LA CEL MAI BUN PRET! Tweeterele auto ALPINE cu structura optimizată a tweeterului din neodymium oferă o eficiență ridicată și un răspuns liniar, cu frecvență extinsă, nemaiauzita ...

Sector 1, Bucuresti

Boxe auto
1

Boxe auto

boxe auto de diferite dimensiuni 60 lei perechea

Borsa, Maramures

Set difuzoare MATCH MS 62C-VW.1 VW   complet, stare foarte bună
3

Set difuzoare MATCH MS 62C-VW.1 VW complet, stare foarte bună

Vând set complet de difuzoare MATCH MS 62C-VW.1, dedicat modelelor Volkswagen. Setul este folosit, în stare bună de funcționare, fără probleme și fără defecte. Setul conține: 2 x woofer MATCH MS 6B-VW.1 165 mm 2 x tweetere MATCH 2 x filtre crossover adaptoarele cablajele aferente setului

Dorohoi, Botosani

Boxe auto
5
5

Boxe auto

Boxe auto NOVA ( noi, nefolosite)

Sector 3, Bucuresti

Subwoofer Alpine 800W
5

Subwoofer Alpine 800W

Vând subwoofer Alpine+Amplificator+condensator de 2 farazi+cabluri alimentare+buton reglare volum bass,toate sunt impecabile mai multe detalii la tel preț negociabil

Lugoj, Timis

Difuzor Nokia mașină boxa kit hands free telefon auto
5

Difuzor Nokia mașină boxa kit hands free telefon auto

Sistem prindere Dimensiuni (cm) 11 x 6 x 5

Hunedoara, Hunedoara

combina audio LG
3

combina audio LG

combina audio LG si doua boxe, se face si proba preț 200lei fix

Ploiesti, Prahova

Difuzoare Auto Logan 2 de origine 40W 16   13 cm
5

Difuzoare Auto Logan 2 de origine 40W 16 13 cm

Vand difuzoare auto Logan 2, originale. Set de 2 bucati difuzoare fata, diametru 16.5cm, putere 40W 4 Ohm - 100 lei Set de 2 bucati difuzoare spate, diametru 13cm, putere 40W 4 Ohm - 80 lei Difuzoarele functioneaza perfect, nu baraie, nu au nici un defect! Le vand in urma unui upgrade la instalatia ...

Timisoara, Timis

2 bucăți Boxe NXT
5

2 bucăți Boxe NXT

2 bucăți Boxe NXT În stare foarte bună

Curtici, Arad

Difuzoare mazda 6
3

Difuzoare mazda 6

vand difuzoare usi , mazda 6,an 2004,motor 2,0 tdi,89kw/121 cai,typ motor GY/19T/2pret 50 lei buc ,masina a circulat doar in austria,detalii whatshap ,si alte piese mazda 6 de motor,caroserie,interior

Timisoara, Timis

Difuzoare ford ka mondeo focus 1
4

Difuzoare ford ka mondeo focus 1

vand difuzoare pentru ford ka mondeo focus 1,,partea stanga dreapta 40 lei bucata,informatii si pe whatshap

Timisoara, Timis

set sonorizare auto Sub-woofer boxe Akai Proaudio PRO-6263 - 450 LG-SB 94 W310W -
19

set sonorizare auto Sub-woofer boxe Akai Proaudio PRO-6263 - 450 LG-SB 94 W310W -

PR 6263 - 450 W - cu masti originale , noi, sigilate , cabluri, papuci etc Am un set bagat deja in tuburi , altul sigilat la cutie. 150 RON Boxe Akai Ca 005 A - 80 W cu masti originale , noi 60 RON Boxe negre Germania auto luneta spate 2 x 35 W sau montaj sub scaune 60 RON Woofer barsound 310W ...

Constanta, Constanta

Salvează căutarea