Acest anunt nu este activ

Angajam secretar- economic

Descriere

Responsabilitati :
• Preluare comenzi clienti, gestionare comenzi furnizori ;
• Verificare scadente de plata si, eventual, efectuare plati: furnizori, utilitati
• Gestiune primara materiale
• Transmiterea unor rapoarte zilnice privind operatiunile zilnice
• Emitere facturi fiscale
• Completare situatii, rapoarte periodice
• Prelucrare introducere facturi furnizori in programul de contabilitate
• Intocmire fise de alimente
• Alte activitati, la cererea managerului

Cerinte minime:
Studii medii
Cunostinte de Microsoft Office (cunoasterea programului de contabilitate D-Soft reprezinta un avantaj)
Persoana organizata, capabila sa lucreze cu termene limita si in conditii de stres.

Studiile economice sau experienta contabila reprezinta un avantaj.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de email: lagradinitaluigoghita@yahoo.com sau pe fax la numarul de telefon: 0356/100475, 0356/100463

Apple Google Store iTunes Google Play