Acest anunt nu este activ

TEHNICIAN ELECTRICIAN - MUNCITOR NECALIFICAT

Descriere

Compania Avitech isi mareste echipa!

Cerinte

- studii medii de profil tehnic;
- experienta in domeniul sistemelor de securitate, instalatii electrice de joasa tensiune constituie un plus;

Descrierea jobului

- realizarea lucrarilor de instalare ale Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.
- cablarea, instalarea, conectarea pentru: detectie incendiu, alarmare efractie, control acces, sisteme integrate de securitate, supraveghere video , interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic.
- realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat).
- realizarea lucrarilor de instalare sisteme audio-video (sisteme de videoproiectie, audio, sisteme de afisare digitala, de sonorizare, de iluminat, de control lumini, si automatizari).

Pachet de beneficii atractiv!

Apple Google Store iTunes Google Play