TEHNICIAN ELECTRICIAN - MUNCITOR NECALIFICAT

Descriere

Compania Avitech isi mareste echipa!

Cerinte

- studii medii de profil tehnic;
- experienta in domeniul sistemelor de securitate, instalatii electrice de joasa tensiune constituie un plus;

Descrierea jobului

- realizarea lucrarilor de instalare ale Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.
- cablarea, instalarea, conectarea pentru: detectie incendiu, alarmare efractie, control acces, sisteme integrate de securitate, supraveghere video , interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic.
- realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat).
- realizarea lucrarilor de instalare sisteme audio-video (sisteme de videoproiectie, audio, sisteme de afisare digitala, de sonorizare, de iluminat, de control lumini, si automatizari).

Pachet de beneficii atractiv!

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play