Lucrator comercial (Ghiroda-zona aeroport)

Descriere

Candidatul ideal

• Absolvent liceu/scoala profesionala;
• Abilitati de comunicare;
• Spirit de lucru in echipa;
• Persoana dinamica;

Responsabilitati/Beneficii

• Pregateste coletele conform facturilor primite de la departamentul de facturare;
• Intocmeste zilnic actele necesare predarii coletelor catre curieri;
• Gestioneaza impreuna cu colegii de departament stocul de marfa;
• Receptioneaza marfurile si verifica daca acestea corespund calitativ si cantitativ;
• Aranjeaza marfurile in depozit;
• Participa la inventarele periodice;
• Asigura descarcarea si incarcarea marfii, ori de cate ori este nevoie (indiferent de ora), la solicitarea sefului de departament;
• Manipuleaza marfa (incarcare, descarcare, verificare termene de garantie, verificare loturi, preluare retururi, sortare produse).

Oferta

• Salariu net 1300 ron;
• Tichete de masa;
• Contract individual de munca pe perioada determinata de un an (urmat de contract de munca pe perioada nedeterminata);
• 22 zile de concediu de odihna pe an;

Programul de lucru:
Luni-Vineri : 8-17 (o ora pauza de masa)
Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Descrierea companiei sau a jobului
SC California Fitness Romania SRL

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play