Acest anunt nu este activ

Lacatus mecanic

Descriere

BV PRODUCTIONS RO SRL (situata pe Platforma Incontro Vis-a-vis de Metro Calea Sagului), societate comerciala producatoare de scaune pentru autovehicule, angajeaza in conditii foarte avantajoase:

LACATUS MECANIC :

Descrierea postului:
- Executarea de operatiuni de polizare, debitare, gaurire, filetare
- Pregatirea pieselor pentru montaj
Cerinte
- Certificat de calificare in domeniul lacatuseriei mecanice reprezinta un avantaj
- Indemanare, seriozitate, capacitate de invatare si adaptare, minutiozitate

OPERATOR MONTAJ

- Montare diverse piese si accesorii pe scaunele de masina
Cerinte

- Nu necesita o anumita calificare

Se ofera : salarizare avantajoasa, tichete de masa, transport gratuit sau decontare abonament transport pentru salariatii care lucreaza in afara localitatii
Relatii la telefon 0256-291165 de luni pana vineri intre orele 09.00-17.00.
CV-urile se pot depune si la resurse.umane@bvproductions.ro sau se pot trimite la fax 0256-291166

Apple Google Store iTunes Google Play