Invest Expert Grup Angajeaza

Descriere

Invest Expert Grup ANGAJEAZA
TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Descrierea postului

- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate;
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;
- Instruirea utilizatorilor / beneficiarilor cu privire la functionarea sistemelor de securitate;
- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.

Cerinte

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si mentenanta sistemelor de securitate;
- Cunostinte minime in domeniul IT (retele de date, depanare, operare PC);
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit organizatoric;
- Avantaj: absolvent curs ARTS, permis auto categoria B.

Oferim

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Decontarea orelor suplimentare, prime;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru placut.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play