Acest anunt nu este activ

Consilier receptie service‏

Descriere

Te pasioneaza masinile si doresti o cariera in domeniul auto? Ai experienta si cauti o noua provocare?
Alatura-te echipei noastre de profesionisti condusi de excelenta, dedicati meseriei si clientilor.
Trimite-ne acum CV-ul tau si te vom contacta imediat cand vom avea o pozitie potrivita profilului tau.

Responsabilitati

- Programeaza si receptioneaza autovehiculele
- Efectueaza diagnosticarea;
- Deschide comenzile de reparatii si urmareste desfasurarea reparatiilor;
- Estimeaza costul reparatiei (piese, materiale, manopera)
- Efectueaza controlul de calitate, preda autovehiculele
- Asigura legatura cu clientul, in scopul informarii reciproce, legata de stadiul lucrarii si planificarea sa;
- Efectueaza controlul final al lucrarilor executate si suplimentar, controlul sistemelor de directie, franare si rulare
- Preda autovehiculul reparat si controlat clientului (completeaza fisa de control de calitate)

Cerinte

- Studii medii (studiile superioare: Universitatea Politehnica, Autovehicule Rutiere reprezinta un avantaj)
- Cunostinte bune de limba engleza
- Utilizare PC

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix motivant plus salariu variabil (bonusuri, in functie de realizarea obiectivelor agreate)
- Posibilitatea de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu
- Instruire permanenta la standarde ridicate si posibilitatea de a obtine certificari valabile international

Job Hunting Trade ofera servicii de recrutare si selectie de personal, head hunting.

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

Apple Google Store iTunes Google Play