Angajam ELECTRICIENI

Descriere

Cerinte:
- Experienta minima de 2 ani in domeniul instalatii electrice in constructii;
- Constituie avantaj atestat ANRE;
- Experienta in lucrari de instalatii electrice;
- Constituie avantaj experienta in echipare tablouri;
- Capacitate de interpretare a schemelor electrice;
- Capacitate de auto-organizare si munca in echipa.

Descrierea jobului:
- Executie instalatii electrice in cadrul santierelor firmei.

Se ofera:
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial in functie de performanta.

Ne gasiti pe Str. Plevnei, Nr. 19.

Executam lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme dedistributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play