Agent / montator door to door - Orange TV

Descriere

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii;
Dinamism, abilitati organizatorice;
Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii;
Putere mare de convingere;
Experienta in vanzari (door to door, constituie avantaj);
Experienta in montaj antene constituie avantaj
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti;
Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute;
Acopera in permanenta si eficient zona alocata;
Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;
Relationarea excelenta cu clientii;
Atingerea obiectivelor si targetelor stabilite.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Recompensa financiara: salariu, comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor;
Posibilitatea de promovare;
Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere;
Mediu de lucru dinamic si antrenant;

Descrierea companiei

Partener Orange

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play