-capacul de admisie este original de aluminiu,se vinde cu tot cu motoras la 450 lei.Acesta nu mai da eroarea de "check engine" cum dau cele din plastic.A fost pe un CC cu 140.000 km.
-pretul este negociabil.
-prefer predare personala dar trimit si in tara.
*navigatia are urmatoarea problema:se opreste in timpul functionarii si nu mai porneste decat dupa o anume perioada.
*are momente cand functioneaza si o zi intreaga.
*este varianta LED fabricata in 05 2012.
*detin codul de securitate.
*are harta Romaniei,ultima versiune.
*arata foarte bine.
*vede filme,videoclipuri in mers,fara sa se blocheze imaginea la 15 km h.
*generatia veche,este cu display pe neoane.
*citeste si dupa card SD pana la 32 Gb.
*cand ascultati muzica de pe telefon pe navigatie,apare si numele clipului de pe youtube pe display.
*are activat meniul secret.
***VALABIL DOAR PENTRU PASIONATI SI CUNOSCATORI***
Puterea=Stage-Line STA-800 2x400 wati. = 850 LEI
Prefer predare personala pentru proba dar trimit si in tara cu avans de 50 lei,sa fiu sigur ca se ridica coletul.
-boxa functioneaza perfect dar are lipsa difuzoarele de bass.
-inauntru este totul ca nou.
-tweeterile sunt in stare perfecta!
-se vinde exact asa cum se vede in poze,fara nici un alt accesoriu.
-prefer predare personala dar trimit si in tara.
*pe acest dispozitiv se aseaza ambele picioare,stand pe un scaun sau pe pat.
*sistemul cu masaj si raze inflarosii,apasa pe centrii nervosi din talpa si vindeca multe boli.
*prefer predare personala pentru proba.
***VALABIL DOAR PENTRU PASIONATI SI CUNOSCATORI ***
-oricand va invit la un test,sa vedeti cum o sa ramaneti profund impresionati de calitatea sunetului de il reproduce aceasta boxa!
-chiar la volum mic se simte bassul acela profund si elastic!
-cand este data la maxim,tot clar se aude si sare termopanu' din perete.
-a nu se compara cu pocnitorile astea de sunt acum prin Altex,Flanco,Carefour,etc.
-modelul exact este OnBeat Xtreme.
-are 2 woofere + 2 tweetere.
-toate cele 4 difuzoare,nu huruie,nu sunt taiate,nu sunt ciupite,nu sunt rebobinate,etc.
-tweeterile scot un sunet placut,curat,metalic.
-aici vorbim de JBL,ce se facea odata! !!!
-repet:sunetul reprodus este mult peste HI-FI !
-la maxim,sare termopanul din perete !
-se poate conecta prin bluetooth dar si prin intrarea AUX.
-functioneaza la priza.
-a costat 500 euro(verificati pe site-urile straine).
-va pot trimite pe whatsapp,un video cu boxa in functiune.
-prefer predare personala pentru proba.
-aparatul se vinde fara unitatea optica care s-a vandut separat.
-vine insotita de codul de Securitate.
-prefer predare personala.
***in tara trimit cu avans de 30 de lei,ca sa fiu sigur ca se ridica coletul***
-PORST=se vinde cu toc de piele.(290)
-ZENITH=se vinde cu toc de piele.(290)
-USA ARMY PRISMA=se vinde fara toc de piele.(180)
-ULTRAVIEW DeLuxe=se vinde fara toc de piele.(180)
-nici unul nu vede descentrat.
-sunati-ma pentru mai multe detalii.
-detaliile se vad in poze.
-10 x 50.
-nu vede descentrat,cum vad 90%din binoclurile de se vand pe acest site!
-se vinde impreuna cu tocul de piele.
-vede de la 40 km.
-prefer predare personala pentru proba.
-este produs second-hand.
-sunati-ma pentru mai multe informatii.
-senzorul e nou,doar l-am probat,crezand ca problema la masina mea este din acest senzor dar era de la EGR.
-m-a costat 210 lei
-prefer predare personala dar trimit si in tara.
-racordurile sunt folosite 5 minute.
-sunt noi.
-sunt cu filet interior cu strangere pe stanga.
-made in Italy.
-pretul din anunt este pentru ambele racorduri.
-prefer predare personala dar trimit si in tara.
*televizorul functioneaza perfect.
*este made in Germany,nu chinezarie.
*are diagonala 81 cm.
*modelul exact este Dyon Smart 32 Pro.
*in magazin costa 900 lei(verificati).
*este tehnologie LED cu consum foarte mic.
*este smart cu internet prin wireless dar si cu fir.
*netflix,youtube,facebook,etc.
*are tuner digital,terestru,si intrare de antena parabolica.
*functioneaza perfect pe reteaua DIGI si ORANGE.
*are meniu in limba romana.
*se poate folosi si ca monitor pentru PC.
*are iesire audio digitala optica.
*are tot felul de mufe.
*are niste culori vi si naturale,parca desprinse din natura!
*citeste de pe stik usb,filme,fotografii,muzica mp3,etc.
*vine la pachet cu telecomanda.
*se vinde exact asa cum se vede iin fotografii.
*este second-hand.
*prefer predare personala pentru proba.
-soundbar-ul functioneaza perfect!
-modelul exact este SC-HTE80.
-are intrare AUX,intrare digitala optica,HDMI(ARC).
-are 2 subwoofere.
-sunetul este ca de cristal,cu bass puternic si inalte bine definite!
-pot oferii pe whatsapp un video cu soundbar-ul in functiune.
-este made in Malaysia,nu chinezarie!
-se vinde fara nici un cablu sau accesoriu,se vinde cum e in poze.
-prefer predare personala dar trimit si in tara!
-acept orice test!
***VALABIL DOAR PENTRU CUNOSCATORI !!! ***
-amplificatorul functioneaza perfect fara nici un fel de repros!
-modelul exact este SU-X102.
-clasa A.
-nu se gaseste la vanzare pe Romania.
-are 230 wati.
-merge pe boxe de 8-16 ohmi.
-mai are 2 iesiri pentru boxe de suround.
-eu dau cu el in 2 boxe de lautari de 15 toli si le spulbera!
-face fata cu brio la un majorat sau o petrecere.
-sunetul de inalta fidelitate se datoreaza procesorului de sunet incorporat.
-are buton de surround(spatialitatea sunetului).
-are buton de super-bass.
-prevede si telecomanda;am incercat cu una universala de 15 lei si functioneaza perfect.
-neintervenit asupra lui,totul original!
-are superfidelitate cand este dat la maxim nu gajie,nu huruie,etc...tot clar se aude.
-este Technics de la mama lui,nu chinezarii dinastea noi de sunt acum prin domo sau altex care se aud "ca-n butoi"
-are tot felul de protectii:soft start, supraincalzire, scurt-circuit.
-are tot felul de intrari si iesiri.
-sunetul reprodus este extraordinal de clar si fidel specific TECHNICS.
-are transformator foarte mare si aparatul este foarte greu.
-are iesire de priza de 220 v.
-amplificator profesional de la TECHNICS,made in JAPAN!
-pentru orice intrebare nu ezitati sa ma contactati.
-pot oferii pe whatapp un video cu amplificatorul in functiune.
-oricand va invit la o proba,si o sa ramaneti profund impresionati de sunetul reprodus de acest amplificator!
-prefer predare personala pentru proba.
-accept orice test !!!
-soundbar-ul functioneaza perfect!
-modelul exact este SC-HTE80.
-are intrare AUX,intrare digitala optica,HDMI(ARC).
-are 2 subwoofere.
-sunetul este ca de cristal,cu bass puternic si inalte bine definite!
-pot oferii pe whatsapp un video cu soundbar-ul in functiune.
-este made in Malaysia,nu chinezarie!
-se vinde fara nici un cablu sau accesoriu,se vinde cum e in poze.
-prefer predare personala dar trimit si in tara!
-acept orice test!
-rama este noua nefolosita.
-am cumparat-o cu 130 lei+35 lei transportul si intre timp am vandut masina.
-merge montata pe Smart ForTwo 451 anii 2007-2015.
-prefer predare personala + montaj gratuit.
***in tara trimit cu 40 de lei avans in cont bancar,ca sa fiu sigur ca se ridica coletul***
*orice cablu = 17 lei
*incarcator cu iesire de tip C = 39 de lei.
*incarcatorul de XIAOMI = 35
*incarcatorul Samsung = 25 de lei.
*adaptorul de casti audio pentru iPhone = 20 lei.