Apartament premium 4 camere, pe doua niveluri | Dumbravita | Kaufland
9

Apartament premium 4 camere, pe doua niveluri | Dumbravita | Kaufland

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament premium cu 4 camere, dispus pe doua niveluri, situat in Dumbravita, in imediata apropiere a magazinului Kaufland. Proprietatea se afla intr-o zona excelent pozitionata, cu acces rapid la mijloace de transport in comun si la numeroase puncte de interes: Mega Image, Kaufland, McDonald’s, Lidl, precum si alte facilitati comerciale si de servicii. Apartamentul ofera o suprafata utila generoasa de 106 mp, completata de aproximativ 50 mp de terase, ideale pentru relaxare si petrecerea timpului liber. Compartimentarea este urmatoarea: Nivel 1 - Living spatios si luminos cu bucatarie open space - 2 dormitoare, fiecare cu baie - Balcon Nivel 2 - 2 dormitoare - Posibilitate de amenajare a 2 bai - Terasa Confortul termic este asigurat de centrala termica proprie si incalzire in pardoseala. Imobilul este pregatit pentru instalarea unei pompe de caldura si a panourilor fotovoltaice, oferind eficienta energetica ridicata si costuri reduse de intretinere. Preturi: Varianta la alb: 155.000 euro + TVA Varianta la cheie: 185.000 euro + TVA Va oferim consultanta gratuita si solutii financiare personalizate pentru obtinerea unui credit imobiliar avantajos, prin partenerii nostri. Pentru programarea unei vizionari sau pentru informatii suplimentare, va stam la dispozitie.

105.0 m2

Dumbravita, Timis

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului
14

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Calea Sagului. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu pod si acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Iguana FItness Club, Antalya, magazine precum Profi, statii de autobuz si tramvai oferind acces rapid in oras. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp + 2 balcoane de 2,6 si 4 mp Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces - Dormitor 1 - Living spatios cu balcon - Dormitor 2 cu balcon - Baie cu cada Confortul termic este realizat prin ajutorul centralei proprii, cu incalzirea prin calorifere. Pretul de vanzare este de 115.000euro. Negociabil! Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

55.0 m2

Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Terasa 40mp | Dumbravita
6

Apartament modern cu 2 camere | Terasa 40mp | Dumbravita

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 1. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport si este in apropiere de Auchan , Hornbach si Facultatea de Agronomie. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp + o terasa de 40 mp. Compartimentarea este urmatoarea: -Hol de acces -Living cu bucatarie open-space -Dormitor -Baie cu dus -Terasa 40mp Se inchiriaza la pretul de 450 euro + 450 euro garantie. Apartamentul se inchiriaza semimobilat, cu bucataria complet utilata. Perioada minima contractuala este de 12 luni. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie

50.0 m2

Dumbravita, Timis

Vilă de LUX cu piscină, 278 mp utili și teren de 1.780 mp I Sag
20

Vilă de LUX cu piscină, 278 mp utili și teren de 1.780 mp I Sag

District Real Estate îți propune spre vânzare o vilă de lux finalizată în 2022, situată în comuna Șag, într-o zonă liniștită, cu acces la drum asfaltat și centura Timișoarei. Proprietatea este gândită pentru un stil de viață premium: suprafețe generoase, curte mare cu piscină, terase, bucătărie de vară și finisaje atent selecționate, ideale pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un cămin reprezentativ. Detalii proprietate • Tip proprietate: Vilă individuală de lux • Regim de înălțime: Subsol + Parter • Suprafață utilă: 278 mp • Suprafață construită: 356 mp • Suprafață teren: 1.780 mp • An renovare completă : 2022 • Stadiu: Finalizată, interior finisat la cheie, gata de mutat Compartimentare și funcționalitate • 4 dormitoare luminoase • 5 băi complet echipate cu obiecte sanitare premium • Living spațios la parter, ideal pentru zonă de lounge și dining • 2 bucătării: bucătărie principală complet utilată + bucătărie de vară • Cameră tehnică, demisol/pivniță, pod utilizabil • 3 terase pentru relaxare • Curte cu aprox. 5 locuri de parcare în interiorul proprietății Finisaje și dotări premium • Structură solidă, acoperiș în 4 ape cu țiglă • Izolație exterioară cu polistiren EPS80 de 10 cm, terase termo- și hidroizolate • Tâmplărie PVC Trocal 70, tripan, cu trei garnituri, pentru confort termic și fonic • Uși interioare NATUREN (Polonia) • Parchet laminat de calitate superioară (Germânia) • Echipamente electrice Gewiss, tablou electric cu siguranțe EATON Confort și tehnologie • Centrală termică în condensare BAXI • Încălzire în pardoseală pe toată suprafața, cu termostat în fiecare cameră • Aer condiționat • Rulouri exterioare (electrice și manuale) • Internet, CATV, interfon, sistem wireless Electrocasnice și echipamente incluse • Bucătărie complet utilată: aragaz, 2 hote, mașină de spălat vase, frigider side-by-side • 5 cabine de duș premium (Germania) • Vas WC și bideu Rocca • Cadă freestanding + baterii cu termostat • Mașină de spălat rufe + uscător • TV în mai multe camere • Sistem de alarmă Exterior, curte și zonă de relaxare • Piscină privată • Curte amenajată, cu zonă verde și zonă de relaxare • Bucătărie de vară și zonă de barbeque, perfecte pentru seri cu prietenii • Poartă auto cu motor electric inclus în preț Această proprietate este potrivită pentru cei care caută nu doar o casă, ci un stil de viață premium: spațiu, confort, intimitate și o curte mare cu piscină, la doar câteva minute de Timișoara. Pentru detalii suplimentare, tur video, planuri sau programarea unei vizionări private, contactează District Real Estate.

278.0 m2

Sag, Timis

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat | Giroc | Eso
12

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat | Giroc | Eso

District Real Estate vă propune spre închiriere un apartament superb cu 3 camere si terasa, situat în Giroc, în apropiere de ESO, Mega Image, mijloace de transport în comun și alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 69mp și este compartimentat astfel: - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - 2 Dormitoare - Spațiu de depozitare - Terasa 5mp - Baie cu cada Confortul termic este asigurat de centrala proprie, iar încălzirea se face prin pardoseala. Detalii suplimentare: - Apartamentul este disponibil imediat - Se închiriază complet mobilat și utilat - Mașină de spălat rufe - Mașina de spălat vase - TV - Aparat de aer condiționat - Loc de parcare Apartamentul se închiriază la prețul de 550 €/lună + 2 luni garanție. Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, vă stăm cu plăcere la dispoziție.

69.0 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere, 95mp | Piata Unirii
9

Apartament deosebit cu 2 camere, 95mp | Piata Unirii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, amplasat intr-o cladire istorica reabilitata, situat la etajul 1, chiar in inima orasului – Piata Unirii. Eleganță și confort într-un singur loc! Apartament modern, cu finisaje premium. Luminos, spațios și gata pentru mutare. O locuință care îmbină stilul cu funcționalitatea. Apartamentul este recondiționat și parțial mobilat, cu instalația electrică schimbată complet, astfel încât să îmbine farmecul începutului de secol XX cu confortul contemporan. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 95 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - Living generos - Dormitor luminos - Birou - Bucătărie separată - Spatiu de depozitare - Baie VIDEO LA CERERE! Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pretul de vanzare este de 339.000 Euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Suntem aici pentru a vă ajuta să vă transformați visul în realitate!

95.0 m2

Timisoara, Timis

Duplex modern cu 5 camere, izolat fonic | Mosnita Noua | Sala de Sport
20

Duplex modern cu 5 camere, izolat fonic | Mosnita Noua | Sala de Sport

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 5 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua, foarte aproape de ESO PETROL, Restaurant Villino Verde, Pizza La Paul si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 126mp și este amplasata pe un teren de 364mp. Compartimentarea proprietatii este urmatoarea: Parter: - Hol acces, - Living cu bucătărie open-space, - Dormitor, - Camera tehnica, - Debara, - Spatiu de depozitare sub scara, - Baie cu dus, Etaj: - 2 Dormitoare, - Dormitor cu baie proprie si balcon, - Baie dotată cu cada, - Pod, Alte detalii: - Pod izolat, - Pereți despărțitori cu izolație fonică, - Aer condiționat 18.000 BTU, - Sistem de alarmă, - Instalație pregătită pentru porți electrice, pentru acces facil și sigur, - Sistem de supraveghere video, camere de luat vederi instalate atât in interior cât si in in exterior, - Interfon instalat, pentru controlul accesului în locuință, - Sistem de drenaj, - Confortul termic este realizat cu ajutorul centralei proprii prin pardosea. Utilitati: apa retea, canalizare, curent, gaz, asfalt. Pretul de vanzare este de 215.000euro ! Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri.

126.0 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament spațios cu 2 camere, in bloc cu lift | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere, in bloc cu lift | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, - Living cu bucătărie open-space, - Dormitor, - Baie cu cada, - Terasa de 8mp, Confortul termic este realizat prin pardoseala, cu ajutorul centralei proprii. Pretul de vanzare este de 103.000euro, la cheie ! Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

53.0 m2

Giroc, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului
8

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb, cu 2 camere, situat la etajul 4, in complexul Campeador City. In proximitate exista mijloace de transport in comun si numeroase centre comerciale. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 39.06mp. Compartimentare: - Living -Bucatarie inchisa - Dormitor - Baie cu cada Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii, prin pardoseala. Mai multe detalii: -Se vinde mobilat si utliat -Aer conditionat situat in dormitor -Loc de parcare subteran Pretul de vanzare este de 100.000 euro, negociabil! | 1 LOC DE PARCARE SUBTERAN INCLUS IN PRET | Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

39.06 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Depozitare si Birouri | Zona Industriala Freidorf | Acces Auto/TIR
8

Spatiu Depozitare si Birouri | Zona Industriala Freidorf | Acces Auto/TIR

District Real Estate vă propune spre inchiriere un spatiu cu destinatie depozit sau productie usoara + birou in zona industriala Freidorf exact la centura, cu acces auto/tir la rampa. Suprafata depozitare - 301 mp Suprafata birouri - 50 mp Vestiar + grup sanitar - 12 mp Regim inaltime - 4.5 mp Total de inchiriat 363 mp Anul finisarii: 2018 Spatiul dispune de toate utilitatile inclusiv centrala termica pe gaz in zona de birouri. La cerere spațiul se poate compartimenta contracost în urma negocierilor cu proprietarul. Contractul de inchiriere se face pe minim 1 an. Pretul este de 2000 Euro/luna + o luna garantie. Disponibilitate imediată! Pentru mai multe informații și vizionarea proprietății vă stăm la dispoziție.

363.0 m2

Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere I Giroc
5

Apartament superb cu 2 camere I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Giroc, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale si Primaria Giroc. Apartamentul este pozitionat la etajul intai si dispune de balcon (6mp), va ofera spațiul perfect pentru a va crea un camin confortabil și primitor. Apartamentul are 37 mp utili si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol acces - Living cu iesire la balcon - Dormitor - Bucatarie open-space - Baie Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii, prin pardoseala. Mai multe detalii: - constructie realizata in anul 2024 din caramida Porotherm - exterior izolat cu polistiren de 10 cm - pereti despartitori complet din caramida, tencuiti mecanizat finisati cu glet si vopsea lavabila alba. - geamuri termopan cu 3 sticle pentru izolare atat fonica cat si termica superioara, foarte mari si luminoase. - centrala proprie, sistem eficient de incalzire in pardoseala. - usa acces securizata Apartamentul se vinde la pretul de 84.790 euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

37.0 m2

Giroc, Timis

Duplex modern cu 5 camere si 3 bai | Sacalaz
10

Duplex modern cu 5 camere si 3 bai | Sacalaz

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex spațios cu 5 camere și 3 băi, situat în Săcălaz la câteva minute de Timișoara, într-o zonă în plină dezvoltare cu acces rapid către oraș. Duplexul are o suprafata utila de 97.51mp Compartimentare: Parter: - Hol de acces - Living open-space cu bucataria - Dormitor/Dressing - Baie - Terasa Etaj: - Dormitor matrimonial cu baie - 2 Dormitoare - Baie Confortul termic este realizat cu ajutorul centralei termice, cu incalzirea prin pardoseala. Prețul de vânzare : 133.000 euro + TVA. Oferim consultanță și soluții financiare personalizate pentru obținerea unui credit imobiliar avantajos, prin partenerii noștri. Pentru vizionări și informații suplimentare, vă stăm cu drag la dispoziție.

97.51 m2

Sacalaz, Timis

Apartament superb cu 2 camere | Pet Friendly | Piata Maria
8

Apartament superb cu 2 camere | Pet Friendly | Piata Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu design minimalist, cu 2 camere, situat langa Piata Maria. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol acces - Living cu bucatarie open space - Dormitor - Baie cu dus Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii, cu incalzirea prin calorifere. Mai multe detalii: •⁠ Este disponibil imediat •⁠ Se inchiriaza complet mobilat si utilat •⁠ Se accepta pisici daca se platesc 2 garantii Apartamentul se inchiriaza la pretul de 550 Euro + 1 garantie ( 550 Euro ). Perioada minima contractuala este de 12 luni. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

55.0 m2

Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere | Aradului
13

Apartament superb cu 3 camere | Aradului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 3 camere, situat în Aradului. In apropiere se gasesc mini-marketuri, magazine alimentare, restaurante locale si cafenele. Apartamentul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata utila de 74 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol de acces - Bucatarie - Living luminos - Dormitor 1 - Dormitor 2 - Baie cu dus - Baie de servici Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii, cu incalzirea prin calorifere. Mai multe detalii: •⁠ Este disponibil imediat •⁠ Se inchiriaza complet mobilat si utilat •⁠ Nu se accepta animale de companie, cu exceptia pisicilor Apartamentul se inchiriaza la pretul de 600 Euro + 1 garantie ( 600 Euro ). Perioada minima contractuala este de 12 luni. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

74.0 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial 107 mp | Mosnita Noua
5

Spatiu comercial 107 mp | Mosnita Noua

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat in Mosnita noua, într-un bloc nou, recent construit, ideal pentru diverse tipuri de afaceri: showroom, birouri, cafenea, cabinet medical sau salon de înfrumusețare. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 107 mp si este situat la parterul blocului. Compartimentare: -spatiu birouri (78 mp) -sala de sedinta (11.17mp) -chicineta (4.32 mp) -hol - 2 bai Mai multe detalii: - locuri de parcare in fata - toate utilitatile - posibilitate de personalizare Spatiul comercial se diferentiaza prin eficiența energetică de top: Încălzirea și electricitatea sunt asigurate de panouri solare performante, ceea ce reduce considerabil costurile de întreținere, apropiindu-se de standardul unei locuințe pasive. Confort sporit: Încălzire în pardoseală, conectată direct la panourile solare; Controlul temperaturii de la distanță prin aplicație mobilă; Pretul de vanzare este de 155.000euro, tva inclus in pret! Loc de parcare inclus in pret! Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

107.0 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Complexul Studentesc, foarte aproape de facultati si mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 2 si se desfasoara pe o suprafata utila de 45 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol de acces - Living cu bucatarie open space - Dormitor - Baie cu cada Confortul termic se realizeaza prin sistemul public de termoficare. Mai multe detalii: •⁠ Este disponibil imediat •⁠ Se inchiriaza complet mobilat si utilat •⁠ Nu are clima/AC, dar se poate pune la cerere. •⁠ Nu se accepta animale de companie Apartamentul se inchiriaza la pretul de 360 Euro (negociabil) + 1 garantie. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

45.0 m2

Timisoara, Timis

Duplex modern cu 5 camere despartita prin garaj I Calea Urseni
4

Duplex modern cu 5 camere despartita prin garaj I Calea Urseni

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex despartit prin garaj cu 5 camere, 4 dormitoare, 4 bai, 2 dressing-uri, o camara si bucatarie cu posibilitatea de inchidere. Cu un teren de 372mp, proprietatea este situata in Calea Urseni, foarte aproape de urcarea pe Centura. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 150 mp și este amplasat pe un teren de 372mp. Compartimentarea proprietatii este urmatoarea: Parter: - Living cu spatiu generos de dinning - Bucatarie semi-deschisa - Camera/ Birou - Camera tehnica (7.3mp) - Camara (5mp) - Baie dotata cu dus - Terasa acoperita cu travertin (17mp) Etaj: - Dormitor matrimonial cu dressing si acces la balcon - Dormitor 3 cu baie proprie - Baie dotata cu cada - Din hol acces in pod Detalii proprietate: - Tamplarie de la Salamander cu 7 camere de rupere termica - ⁠Caramida portanta de 25 cm , casa e anvelopata cu polistiren de 15cm eps 80 - ⁠Tigla de beton - ⁠Tavane izolate cu polistiren extrudat - ⁠Pretul include termostatele pentru ambient din fiecare camera Confortul termic este realizat cu ajutorul centralei proprii prin pardoseala. Duplexul este finalizat si dispune de toate utilitatile : apa retea, fosa septica, curent, gaz. Pozele sunt cu scop orientativ a unui proiect finalizat si mobilat al dezvoltatorului. Pretul de vânzare este de 200.000 euro! Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

150.0 m2

Urseni, Timis

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni
6

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat in Giroc, pe Calea Urseni,ideal pentru diverse tipuri de afaceri, deoarece este situat la principala. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 105.3mp si este situat la parterul bloc nou. Mai multe detalii: - 7 locuri de parcare - toate utilitatile (apa, gaz, curent, canalizare) - posibilitate de personalizare și compartimentare - centrala proprie - sistem video - sistem alarma - curent trifazic - aer conditionat - este SAD Pretul de vanzare este de 223,000 euro. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

105.3 m2

Giroc, Timis

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din zona Girocului este alegerea ideală. În apropiere sunt supermarket-uri, stații de transport în comun, farmacii, patiserii etc. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp și dispune de 1 balcon închis de 5mp, fiind situat la parterul unui bloc anvelopat cu 4 etaje și mansarda. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Hol de acces cu spațiu de depozitare - Bucatarie cu debara - Baie - Living cu balcon închis - Dormitor Confortul termic este realizat prin termoficare cu ajutorul caloriferelor. Pretul de vanzare este de 99.000 Euro negociabil. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Suntem aici pentru a vă ajuta să vă transformați visul în realitate!

50.0 m2

Timisoara, Timis

Vila individuala exclusivista | Dumbravita
13

Vila individuala exclusivista | Dumbravita

District Real Estate are placerea de a va prezenta o proprietate deosebita, ce se remarca fara doar si poate pe piata imobiliara din zona de Vest a tarii. Este vorba despre o casa individuala, situata într-o zona exclusivista cu mare potential, in Dumbravita. Vila este conceputa pentru a indeplini toate standardele si nevoile viitorului proprietar, prin rafinament, atentia la detalii si amenajarea moderna, cu mult bun gust. Arhitectul si designerul si-au pus amprenta intr-un mod unic, valorificand fiecare spatiu al proprietatii. Vila a fost construita in anul 2021, se desfasoara pe o suprafata utila de 210mp si este amplasata pe un teren de 610mp. Dispusa pe doua nivele, compartimentarea se prezinta astfel: Parter - Garaj - Camera tehnica - Terasa (40 mp) - Living generos si luminos - Bucatarie complet mobilata si utilata cu loc de luat masa - Dormitor - Baie - Camara Etaj - Baie cu cada free standing - Dormitor cu balcon (10 mp) - Dormitor matrimonial (45 mp) cu dressing si baie (dus walk-in) si balcon (10 mp) Inclusiv curtea a fost amenajata cu ajutorul unui designer de exterior, iar pe langa gazonul foarte bine intretinut (sistem de irigatie si tundere automatizat) si arbori si arbusti ornamentali, proprietatea beneficiaza si de o anexa cu gratar, bucatarie de vara si camara (80 mp). Proprietatea dispune de urmatoarele facilitati: - Centrala Hoval cu incalzire in pardoseala si termostat de ambient in fiecare incapere - Sistem de alarma - Sistem de supraveghere video - Videointerfon (parter si etaj) Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata. Considerand finisajele exceptionale folosite, pretul de listare al acestei proprietati este de 670.000 euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie!

210.0 m2

Dumbravita, Timis