Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
11

Șofer categoria B si cat. C1E pentru livrare colete UPS Germania

Repostat automat
Specificații
Numele companiei Sorin
Tip job full time
Descriere

Angajăm șoferi curierat:
cat.B și cat.C1E
UPS Germania

Cerințe:

-permis de conducere cat.B, obligatoriu
-experiența in domeniu nu este necesară dar constituie un avantaj
-limba germană nu este obligatorie
-vârsta cuprinsă între 20-45 ani
-apt de muncă fizică
-responsabilitate,seriozitate, implicare

Condiții:
-program de lucru full-time,
Luni-Vineri (Sâmbătă și Duminica nu se lucrează )
-cat.B: numărul zilnic de stopuri undeva cuprins între 70-90, in funcție de zona de livrare
-cat.C1E număr zilnic de stopuri + - 10 stopuri
-2 săptămâni de școlarizare (plătite normal)alături de un coleg profesionist
-contract de muncă german, la firmă 100% germană ,fără intermediari,cu o perioadă de probă de 6 luni, și pe urmă in funcție de aptitudine, se face sau nu nedeterminat
-concediu conform legislației
-echipament de lucru
-bonusuri de performanță
-cazare contra-cost, 320 lună
-salariu motivant:
cat.B : începând de la 1800 Net lună, cu posibilitate de creștere pana la 2300 Net lună ( asta depinzând de implicarea și profesionalismul de care dă dovadă angajatul)
cat.C1E : începând de la 2400 Net lună cu posibilitate de creștere pana la 3000 Net lună( asta depinzând de implicarea și profesionalismul de care dă dovadă angajatul și clasa de impozitare)

Responsabilități:
-livrare colete pentru firma UPS Germania.

Pentru mai multe informații sau alte nelămuriri vă rugăm să ne contactați telefonic.
Sorin:
Luni-Vineri 09:00-17:00
Vă mulțumesc pentru timpul acordat anunțului ! Publi24_1706464497

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Sorin

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0