Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Agent securitate

Descriere Locuri de munca

RIN Grand Hotel recruteaza agent de securitate care sa indeplinesca urmatoarele cerinte:

Studii medii
Certificat profesional agent de securitate
Cunostinte limba engleza nivel incepator-mediu conversational
Bune abilitati de relationare
Seriozitate, onestitate, vigilenta, rezistenta fizica (stat in picioare)
Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor
Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor
Fara antecedente penale
Disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte

Descrierea jobului

Asigura paza si securitatea obiectivului si a oaspetilor
Efectueaza controlul accesului in cadrul obiectivului
Efectueaza activitati de patrulare
Directioneaza traficul spre locurile de parcare si in fata cladirii in functie de evenimentele in desfasurare
Asigura paza in scopul protejarii bunurilor ce apartin firmei, verifica bunurile, produsele si mijloacele fixe
Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara
Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora
Informeaza si directioneaza oaspetii spre diferitele puncte ale cladirii in functie de cerintele acestora

Beneficii:

- tichete de masa
- reduceri acces centrul SPA - Body-Art Wellness Club
- prime de sarbatori
- acces gratuit pentru angajat si familie in parcul acvatic "Water Park" (Otopeni)

Hotelul RIN Grand**** este localizat pe Soseaua Vitan Barzesti, nr 7D, sector 4
(Puncte de reper: Centrul comercial Vitantis sau Targul de masini Autovit)

Trimite CV-ul pe adresa de email: sau il poti depune la receptia hotelului RIN Grand (Soseaua Vitan-Barzesti, nr. 7D, sector 4)

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!