Trimite unui prieten

Trimite

Electrician

Descriere Locuri de munca

ARC Connect isi mareste echipa, iar daca doresti sa faci parte din ea, nu ezita sa ne contactezi.

Responsabilitati principale :

- Executa instalatii electrice sub coordonarea sefului de echipa/sefului de santier;

- Urmareste respectarea standardelor tehnice si de calitate si respectarea proiectului tehnic in executie.

Cerinte:

- Studii medii tehnice de profil in domeniul electronica, automatica sau telecomunicatii;

- Experienta executie instalatii electrice joasa tensiune, pentru obiective de mari dimensiuni civile sau industriale;

- Cunostiinte tehnice in domeniul instalatiilor electrice;

- Spirit de echipa si de colaborare;- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

Oferta (bonusuri, beneficii):

1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale, bonus anual pentru realizarea obiectivelor, participarea la programe de instruire;

2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.

Tipul jobului: Cu norma intreaga

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!