Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Ospatar Mic dejun Hotel President

Specificații
Numele companiei Sc Tourism&Conference Srl
Tip job full time
Descriere

Stimate candidat,

Hotelul Excelsior caută un ospătar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre dedicate în cadrul departamentului de mic dejun. Dacă sunteți o persoană orientată către detalii, cu abilități excelente de comunicare și dornică să ofere o experiență culinară de primă clasă, vă invităm să aplicați pentru postul de Ospătar Mic Dejun.

Responsabilitățile dvs. vor include:

Pregătirea și organizarea bufetului de mic dejun, asigurându-vă că toate produsele alimentare sunt proaspete și bine prezentate.
Oferirea unui serviciu prompt și prietenos pentru oaspeții hotelului, fiind atent la nevoile și preferințele lor.
Asigurarea curățeniei și igienei în zona de mic dejun, respectând normele și standardele de siguranță alimentară.
Gestionarea comenzilor pentru serviciul în cameră și asigurarea livrării lor la timp și în stare impecabilă.
Rezolvarea oricăror întrebări, solicitări sau reclamații ale clienților cu profesionalism și amabilitate.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul ospitalității, în special în serviciul de mic dejun, este considerată un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Atitudine pozitivă, proactivitate și capacitatea de a lucra în echipă.
Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a menține un nivel ridicat de profesionalism și atenție la detalii.
Cunoștințe de bază privind igiena alimentară și siguranța alimentară.
Dacă sunteți o persoană entuziastă, dornică să ofere servicii excelente și să contribuie la experiența unică a oaspeților noștri, vă încurajăm să aplicați.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat la adresa de e-mail

Vă mulțumim pentru interesul dvs. față de acest post. Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația dvs.

Cu sinceritate,

Echipa de recrutare
Hotel President Publi24_1713414905

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Firache Marius

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0