Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
4

Angajam Ospătari și Barmani

Specificații
Numele companiei Drimoland
Tip job full time
Descriere

Deschidem porțile unei noi destinații culinare, oferind o experiență de servire la carte de neuitat. Locația noastră promite să fie un lider de entertainment pe segmentul său. Acest spațiu modern, situat în incinta celui mai nou complex de entertainment regional, caută Ospătari și Barmani talentați și pasionați să se alăture echipei noastre.

Ce căutăm:
O atitudine pasionată și un angajament de excelență față de clienți.
Abilități de comunicare puternice și un spirit de echipă dezvoltat.
Experiența într-un rol similar este un avantaj, dar nu este esențială.

Ce oferim:
Un mediu vibrant și sofisticat, cu o abordare modernă a serviciilor.
Șansa de a lucra într-unul dintre cele mai prestigioase proiecte noi.
Posibilități de avansare profesională în cadrul complexului.

Responsabilități principale:
Crearea unei experiențe culinare memorabile pentru clienții noștri, asigurând servicii prompte și de înaltă calitate.
Profesionalism în prezentarea meniului și recomandarea selecțiilor noastre speciale de vinuri și băuturi.
Gestionarea comenzilor cu acuratețe și eficiență, asigurând o coordonare fluidă cu bucătăria

Dacă te vezi contribuind la succesul restaurantului și vrei să fii parte dintr-o echipă tanară si entuziastă, trimite-ne CV-ul pe adresa de email: sau contacteazăne la numarul de telefon: .

Abia așteptăm să te cunoaștem!
Publi24_1712064524

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Cristi

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0