Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Prezentator jocuri de tip cazino cu limba ENGLEZA

Specificații
Numele companiei Playtech
Profesie animator
Tip job full time
Descriere

Candidatul Ideal:
- Experienta NU este necesara;
- Abilități bune de comunicare și prezentare;
- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;
- Atitudine pozitivă, răbdare și profesionalism;
- Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, deoarece poziția implica ore de lucru în ture (zi noapte) și în weekend-uri.

Descrierea jobului:
- Întâmpinarea jucătorilor și asigurarea unei experiențe plăcute și autentice de cazino online;
- Asigurarea corectitudinii și integrității jocurilor, aplicând regulile și procedurile companiei;
- Furnizarea asistenței și a informațiilor necesare jucătorilor cu privire la regulile și strategiile jocurilor;
- Monitorizarea și raportarea oricăror probleme sau incidente legate de jocuri.

Alte informatii:
- Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă creștere, cu perspective de dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru prietenos și colegial;
- Oportunitatea de a interacționa cu jucători din întreaga lume și de a câștiga experiență într-un mediu multicultural;
- Training și suport continuu pentru a-ți dezvolta abilitățile și a-ți îmbunătăți cunoștințele despre jocuri de cazino online.

Beneficii:
Bonus de performanta
Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
Abonament medical
Abonament stomatologic
Training-uri
Cursuri
Plata compensare ore suplimentare
Program de lucru flexibil
Teambuilding-uri, excursii
Petreceri evenimente companie
Fun
Relax Area

Descrierea companiei
PTR Live Technologies SRL, a subsidiary of Playtech - the world s leading online gaming software supplier, is operating in Romania since 2016 and provides live streaming services for some of the world s leading gaming operators. We are sustainable and innovative company of more than 1000 professionals. In collaboration with Playtech s facility in Latvia EuroLive Technologies, we are on the lookout for new talents to join us in our Riga and Bucharest office! Publi24_1710339938

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0