Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
25

Profi: Angajam Casieri

Specificații
Numele companiei Nov Monolit SRL
Tip job full time
Descriere

Hai să ne cunoaștem dacă:

Ești prietenos, agreabil și îți place să lucrezi cu oamenii
Înțelegi nevoia clientului și ești dispus să îl ajuți
Ești atent și dornic să înveți tot timpul
Experienta nu este necesara atata timp cat esti dispus sa inveti lucruri noi
Ești organizat, cu inițiativă
Esti binevenit si daca esti student la inceput de cariera, sau esti deja experimentat in campul muncii si doresti sa schimbi domeniul de activitate

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?

Servirea clienților din magazin
Afișarea prețurilor și termenelor de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare
Verificarea și corectarea afișajul prețului din magazin
Aranjarea produselor la raft conform procedurilor specifice
Scanarea produselor așezate de către clienți pe banda
Încasarea contravalorii produselor achiziționate de către clienți
Participarea la ac iunile comerciale din magazin

Ce îți oferim noi?

Un mediu de lucru plăcut
Oportunități de dezvoltare și promovare
O echipă tânără și veselă
Beneficii conform politicilor interne
Pachet salarial motivant 2500 ron NET + bonusuri ocazionale (program 8 ore)
Sau
Pachet salarial motivant 3750 ron NET + bonusuri ocazionale (program 12 ore)

De aproape 22 ani, lanțul de magazine Profi se dezvoltă continuu, în ritm accelerat.

În 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin care, în baza succesului de care se bucură, urmează să se extindă în întreaga rețea lucru ce punctează încă un pas important în evoluția companiei.

Povestea Profi nu are sfârșit ci doar capitole noi, ce prind contur alături de toți colegii noștri și anunță transformări însemnate!

Magazinul este situat in centrul Bucurestiului, pe Strada Sfanta Vineri 21.

Abia așteptăm să aflăm mai multe despre tine și să ne cunoaștem! Publi24_1660831816

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0